Mentionsy

Forumogadka
Forumogadka
25.05.2026 09:38

#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana

Rozdziały (4)

1. O Subnautice 2

Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.

2. O Call of the Elder Gods

Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.

3. O Red Dead Redemption 2

Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.

4. O muzyce w Forzie Horizon 6

Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 7 wyników dla "Sony"

Sony się stosunkowo szybko zapowiedziało, bo z półtora tygodniowym wyprzedzeniem zwykle robili to tego samego dnia albo dwa dni wcześniej.

Potwierdziło podczas swojego Q&A, że sequel nie będzie wydawany przez Sony Interactive Entertainment, lecz przez samo studio w ramach tak zwanego modelu First Party Service.

Sony Interactive Entertainment odnotowało stratę w wysokości 765 milionów dolarów, związaną z aktywami Bungie.

To Sony chyba bardziej ma.

Sony ma, wiadomo, ale Sony płaci rachunek za kawkę w kafeterii i wynagrodzenia.

Ale to był ten okres, kiedy Sony planowało mocny rozwój gier multiplayerowych, nie?

No ten plan się nie udał i tym samym obecność Bungie chyba nie bardzo już pasuje Sony.