Mentionsy
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana
Rozdziały (4)
Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.
Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.
Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.
Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.
Szukaj w treści odcinka
Okej, to wy się zgadzacie i to jest prawda, tylko że to jest uwaga do mnie i ja się nie zgadzam, bo jak Kubar opowiadał o tym Sarosie i Returnalu, to ja go, bo on mówił, że ta fabuła jest taka poczłonkowana i on nie wszystko kuma i wie.
I jak zobaczyłem obcego, to chciałem zacząć do niego strzelać z miotacza, w sensie miotać go miotaczem ognia, a wtedy było podejrzenie, że Dużyna nie ucieknie, więc Kubar musiał mnie pacyfikować, żeby się udało uciec bez robienia hałasu.
Szczególne ukłony przesyłam redaktorowi Kubarkowi, którego zawsze miło było posłuchać, a od kiedy pojawiły się nagrania wideo, to i popatrzeć z przyjemnością można.
Wspomnę tylko, że bardzo udana seria co-opowa panie Kubar z Windrose.
Mam tu na uwadze szczególnie streamy pana Kubara, których pan Kubar nie chce omawiać z różnych powodów.
Nie muszą to być długie opowieści, ale te dwa zdania chyba się należą za sam fakt włożonej pracy pana Kubara na streamach.
Dla słuchaczy byłoby super, ale też musicie mieć jakiś powód, żeby obejrzeć na YouTubie ten stream, na którym Kubar gra i tam mówi, że mu się podobało albo nie.
Do Kubara jest jeszcze pytanie.
A Kubar, tam jest Raku Express chyba, nie?
Co tym razem Kubar z przyjemnością uczyni.
Człowiek chce mieć nadzieję, ale potem cały czas zapamięta, że to jest Xbox i oni mają absolutnie... Będzie dobrze, Kubar.
Wierz mi Kubar, że 90% to jest Teams.
Nie, nie wiem, Kubar, nie wiem.
To jest czwartek, Kubar, będziesz streamował.
Kubar, to jest normalna rzecz, bo jesteśmy przyjaciółmi w rozumieniu takim, że Europa, Stany i inne narody, kontynenty i tak dalej, to jest sieć naczyń połączonych w polityce globalnej, zarówno politycznej, a szczególnie gospodarczej.
Będzie dobrze, Kubar.
Bo tak jak Kubar mówisz, bo poprzednie lokalizacje miały przynajmniej kolor, który naturalnie był wiązany z tymi lokalizacjami.
To tak jak Kubar mówi.
Wiesz, Kubar, co mi się nie podoba?
Złe się rzeczy zmieniają, chociaż nie tylko złe, ale tak jak Kubar mówi, że to jest gra dla wszystkich i wszyscy się będą dobrze bawić, ale ja nie chcę, żeby fani Simsów się dobrze bawili w Forzie Horizon 6.
Kubar, a powiedz mi, czy w Forze Horizon 6 są te kluby, które były kiedyś tam w innych Forzach?
Cokolwiek nie zdobyłem, to Kubar już miał wszystko na maksa, nie?
I zawsze mnie porównywało do Kubara, jako jedynego w ogóle z mojej listy znajomych, więc mówię, muszę sobie kogoś dodać do znajomych.
Chyba z Discorda Wielki Kawca mi wysłał w pewnym momencie tego requesta o dodanie do znajomych, mówię, dodam go tylko po to, żeby nie musieć widzieć Kubara na liście ciągle, nie?
Bo jaką nie rozjechałem tablicę, jaką drogę nie odkryłem, to Kubar miał zawsze 300 więcej, więc mówię, no to chociaż z kimś innym się pościgam.
Ostatnie odcinki
-
#368 - Ta o królu rabarbaru i balowaniu do paźd...
22.06.2026 11:45
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do...
25.05.2026 09:38
-
#366 - Ta o pirackich czarach i dużym statku na...
11.05.2026 11:57
-
#365 - Ta o pokazywaniu rufy i trzęsieniu księżyca
20.04.2026 13:50
-
#364 - Ta o klubie kokosa i obfitości w pasie
06.04.2026 09:46
-
#363 - Ta o białym niebie i rybkach w protokole
23.03.2026 13:28
-
#362 - Ta o mikołaju na baterie i dmuchaniu w S...
09.03.2026 14:14
-
#361 - Ta o kasecie w chmurze i pokazywaniu Jow...
23.02.2026 15:19