Mentionsy
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana
Rozdziały (4)
Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.
Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.
Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.
Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.
Szukaj w treści odcinka
Bartosz napisał długiego maila i Bartosz pisze, że rozmowa o przestarzałej grafice przypomniała mu, że jest taki moment w 3D w okolicach 2004 roku, w którym rozwój gier trafił na sweet spot, niemożliwy do zestarzenia się.
Czy to jest bait?
Z ciekawości, zauważyliście zwiększoną ilość maili ewidentnie z AI?
Zakładam, że maile skamerskie się zmieniły z czasem, korzystając z tych fabryk slopu, ale oprócz tego ciekawi mnie, czy ludzie pisząc do podcastów też przestają używać własnych słów.
Ja też przez moment się zastanawiałem, czy się Bartosz pyta, czy nam słuchacze nie przysyłają takich maili, a nie wydaje mi się, że to o to chodzi, że ogólnie chodzi o spam.
Nie wiem, czy to pisze AI.
Także pamiętajcie, jak coś chcecie od nas, to nie piszcie do nas maili, bo Tartak ich nie przeczytał.
Do Rust'a wrócili... Ark Raiders nie grają?
Ark Raider też się skończył.
Ja wiem, że to jest ona, ale w mailu było od kogoś innego, a że ktoś się podpisał Hermiona to nie znaczy, że to jest ona.
To jest... Okej, to wróć do tych maili, jak będziesz się następnym razem przeklejał i sobie zobacz.
Czy nagradzanie produkcji, w której gameplay jest powiedzmy szczątkowy, jest fair wobec tytułów, które oferują bardziej rozbudowaną mechanikę i rozgrywkę?
Tak, że nieważne kto ile wyłoży Jeffowi, posmaruje, zapłaci za trailery i tak dalej, komu zależy, żeby Jeffowi zależeć, żeby zaprosić, żeby wygrał i tak dalej.
Dwa maile jeszcze zostały.
Był jeszcze mail od Forge of Fakers.
Wszystko z AI robione.
Bo to AI robiło i nawet nie wie, nie?
Piotr, Tomek, czyli inżynier-maintenant, który również widziałem, że nas opuścił.
I to, co mówiłem na ostatnim odcinku, usunięto asystenta AI Koi Palot z aplikacji mobilnej Xboksa i nie będzie on już rzucony na duże konsole, więc... Na razie.
Chcieli zabić Xboksa, bo AI obecnie pęka, nie?
Znaczy, to nie jest tak, że pęknie i nic z tego nie zostanie, bo wiadomo, że sporo z tego AI musi zostać, bo są w tym jednak jakieś przydatne rzeczy, ale to, co się dzieje z tymi centrami, wiesz, centrami, wiesz, i tak dalej, jakimś takim pompowaniem pieniędzy tylko i wyłącznie w AI, wiesz.
Ja wiem, ale wygrał Zoom, absolutnie archaiczny program, wiesz.
Pięknie to AI napisało.
Potwierdziło podczas swojego Q&A, że sequel nie będzie wydawany przez Sony Interactive Entertainment, lecz przez samo studio w ramach tak zwanego modelu First Party Service.
To jest a propos tych maili od AI pisanych.
Ostatnie odcinki
-
#368 - Ta o królu rabarbaru i balowaniu do paźd...
22.06.2026 11:45
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do...
25.05.2026 09:38
-
#366 - Ta o pirackich czarach i dużym statku na...
11.05.2026 11:57
-
#365 - Ta o pokazywaniu rufy i trzęsieniu księżyca
20.04.2026 13:50
-
#364 - Ta o klubie kokosa i obfitości w pasie
06.04.2026 09:46
-
#363 - Ta o białym niebie i rybkach w protokole
23.03.2026 13:28
-
#362 - Ta o mikołaju na baterie i dmuchaniu w S...
09.03.2026 14:14
-
#361 - Ta o kasecie w chmurze i pokazywaniu Jow...
23.02.2026 15:19