Mentionsy

Forumogadka
Forumogadka
25.05.2026 09:38

#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana

Rozdziały (4)

1. O Subnautice 2

Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.

2. O Call of the Elder Gods

Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.

3. O Red Dead Redemption 2

Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.

4. O muzyce w Forzie Horizon 6

Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "Horizon"

A propos jeżdżenia, to jeździł również w Forze Horizon 6, o której będziemy dzisiaj rozmawiać.

Więc koniec z takimi grami jak Spiderman, The Last of Us czy Horizon na PC.

Nie mam problemu przyznać tego, że jest to jeden z najsłabszych, najgorszych tych otwarć w Hodge i w Horizon, jakie były.

Forzy Horizon, jedyna rzecz, która była dla mnie w nich, to był ten wyścig otwierający.

Dla mnie w ogóle Forza Horizon, element eksploracyjny tej gry, zawsze był corem.

Skoro cała Forza Horizon tańczy i śpiewa, to dlaczego to Tokio nie tańczy?

Ja nigdy w Forzie Horizon nie jestem w stanie odblokować i przejechać się każdą furą.

Dla mnie Forza właśnie Horizon zawsze stała tym, że w dowolnym momencie mogę się przełączyć na dowolny samochód, który mam w garażu i momentalnie nim jadę dalej i to jest super.

Uwielbiam jeździć po asfalcie na kierownicy w Forzie Horizon.

Dla mnie na przykład mogliby zrobić Forzę, która będzie się nazywała Forza Exploration 7 i wypierdolimy cały ten Horizon niepotrzebny, całą tą festyniarską otoczkę i zostawimy tylko wyścigi porozsiewane na mapie i ewentualnie jakieś szukanie pojazdów, bo to też jest całkiem spoko.

Oni się nie mogą od tego Horizona odciąć, bo to już się nie będzie mogło nazywać Forza Horizon i teraz będą ten Horizon wciskać w każdą część, mimo tego, że on jest zawsze taki sam i zawsze tak samo zły.

Być może wspomnienia są w HD, ale pamiętam w Forze Horizon 2, gdzie zaczynałeś jako dosłownie jakiś koleś, który stał, wiesz, na poboczu i mówił, ja pierdziele, jakby fajnie było sobie pojeździć.

A ta gra posiada takie opcje, że możesz nie dość, że nie dojeżdżać pierwszy i wiesz, awansujesz dalej w tym horizonie, to jeszcze są takie opcje na padzie, że możesz dosłownie sam jeździć.

Że ja w Forzie Horizon bardzo lubię dojeżdżanie na te wyścigi.

To jest bardzo dobra Forza Horizon.

Tak, jak nie jesteś fanem Forzy Horizon, to po prostu nie graj w tą grę.

Złe się rzeczy zmieniają, chociaż nie tylko złe, ale tak jak Kubar mówi, że to jest gra dla wszystkich i wszyscy się będą dobrze bawić, ale ja nie chcę, żeby fani Simsów się dobrze bawili w Forzie Horizon 6.

Dla mnie, mówię, to jest najlepsza forza Horizon, jaka wyszła do tej pory.

Najlepszą forzą Horizon chyba była ta, która siedziała w Wielkiej Brytanii, tam gdzie, w Szkocji chyba, tak ona siedziała?

Jest wciąż chyba wiosna w tym momencie w Forge Horizon.

W ogóle nie jestem fanem muzyki, która jest w Forzie Horizon 6.

Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego w Forzie Horizon nie można sobie podpiąć Spotify'a czy jakiejś formy własnej muzy.

Ja na przykład bardzo często słucham podcastów, grając w Forze Horizon 6 i bardzo bym chciał, żebym mógł sobie włączyć podcast jako radio na dużych głośnikach, a nie na słuchawkach dodatkowo, nie?

Forza Horizon do tej pory, jaka wyszła, więc... To jeszcze podziękuj panu Xboxowi za kodzik, który dostałeś i mogłeś wcześniej...

Mi się w Forzie Horizon zawsze podobał ten element szukania tych barns, o Jezu.