Mentionsy
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana
Rozdziały (4)
Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.
Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.
Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.
Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.
Szukaj w treści odcinka
A propos jeżdżenia, to jeździł również w Forze Horizon 6, o której będziemy dzisiaj rozmawiać.
Więc koniec z takimi grami jak Spiderman, The Last of Us czy Horizon na PC.
Nie mam problemu przyznać tego, że jest to jeden z najsłabszych, najgorszych tych otwarć w Hodge i w Horizon, jakie były.
Forzy Horizon, jedyna rzecz, która była dla mnie w nich, to był ten wyścig otwierający.
Dla mnie w ogóle Forza Horizon, element eksploracyjny tej gry, zawsze był corem.
Skoro cała Forza Horizon tańczy i śpiewa, to dlaczego to Tokio nie tańczy?
Ja nigdy w Forzie Horizon nie jestem w stanie odblokować i przejechać się każdą furą.
Dla mnie Forza właśnie Horizon zawsze stała tym, że w dowolnym momencie mogę się przełączyć na dowolny samochód, który mam w garażu i momentalnie nim jadę dalej i to jest super.
Uwielbiam jeździć po asfalcie na kierownicy w Forzie Horizon.
Dla mnie na przykład mogliby zrobić Forzę, która będzie się nazywała Forza Exploration 7 i wypierdolimy cały ten Horizon niepotrzebny, całą tą festyniarską otoczkę i zostawimy tylko wyścigi porozsiewane na mapie i ewentualnie jakieś szukanie pojazdów, bo to też jest całkiem spoko.
Oni się nie mogą od tego Horizona odciąć, bo to już się nie będzie mogło nazywać Forza Horizon i teraz będą ten Horizon wciskać w każdą część, mimo tego, że on jest zawsze taki sam i zawsze tak samo zły.
Być może wspomnienia są w HD, ale pamiętam w Forze Horizon 2, gdzie zaczynałeś jako dosłownie jakiś koleś, który stał, wiesz, na poboczu i mówił, ja pierdziele, jakby fajnie było sobie pojeździć.
A ta gra posiada takie opcje, że możesz nie dość, że nie dojeżdżać pierwszy i wiesz, awansujesz dalej w tym horizonie, to jeszcze są takie opcje na padzie, że możesz dosłownie sam jeździć.
Że ja w Forzie Horizon bardzo lubię dojeżdżanie na te wyścigi.
To jest bardzo dobra Forza Horizon.
Tak, jak nie jesteś fanem Forzy Horizon, to po prostu nie graj w tą grę.
Złe się rzeczy zmieniają, chociaż nie tylko złe, ale tak jak Kubar mówi, że to jest gra dla wszystkich i wszyscy się będą dobrze bawić, ale ja nie chcę, żeby fani Simsów się dobrze bawili w Forzie Horizon 6.
Dla mnie, mówię, to jest najlepsza forza Horizon, jaka wyszła do tej pory.
Najlepszą forzą Horizon chyba była ta, która siedziała w Wielkiej Brytanii, tam gdzie, w Szkocji chyba, tak ona siedziała?
Jest wciąż chyba wiosna w tym momencie w Forge Horizon.
W ogóle nie jestem fanem muzyki, która jest w Forzie Horizon 6.
Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego w Forzie Horizon nie można sobie podpiąć Spotify'a czy jakiejś formy własnej muzy.
Ja na przykład bardzo często słucham podcastów, grając w Forze Horizon 6 i bardzo bym chciał, żebym mógł sobie włączyć podcast jako radio na dużych głośnikach, a nie na słuchawkach dodatkowo, nie?
Forza Horizon do tej pory, jaka wyszła, więc... To jeszcze podziękuj panu Xboxowi za kodzik, który dostałeś i mogłeś wcześniej...
Mi się w Forzie Horizon zawsze podobał ten element szukania tych barns, o Jezu.
Ostatnie odcinki
-
#368 - Ta o królu rabarbaru i balowaniu do paźd...
22.06.2026 11:45
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#Special E3 2026 - Ta w całości poświęcona targ...
09.06.2026 09:24
-
#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do...
25.05.2026 09:38
-
#366 - Ta o pirackich czarach i dużym statku na...
11.05.2026 11:57
-
#365 - Ta o pokazywaniu rufy i trzęsieniu księżyca
20.04.2026 13:50
-
#364 - Ta o klubie kokosa i obfitości w pasie
06.04.2026 09:46
-
#363 - Ta o białym niebie i rybkach w protokole
23.03.2026 13:28
-
#362 - Ta o mikołaju na baterie i dmuchaniu w S...
09.03.2026 14:14
-
#361 - Ta o kasecie w chmurze i pokazywaniu Jow...
23.02.2026 15:19