Mentionsy

Forumogadka
Forumogadka
25.05.2026 09:38

#367 - Ta o foncie szeryfowym i zastrzeżonym do Dżordana

Rozdziały (4)

1. O Subnautice 2

Rozmowa o Subnautice 2, jej wczesnym Early Access i porównaniu z pierwszą częścią. Dyskusja na temat eksploracji, fabuły i systemu gry.

2. O Call of the Elder Gods

Podróżnicy omawiają Call of the Elder Gods, analizując jej fabułę, zagadki i klimat Lovecrafta. Podkreślają, że gra jest trudniejsza niż Call of the Sea, ale ciekawa i warta odgrywania.

3. O Red Dead Redemption 2

Podróżnicy omawiają Red Dead Redemption 2, mówiąc o braku patcha na 60 klatek na konsolach i sugerując, że gra jest dobra, choć nieoficjalne modyfikacje mogą pomóc w osiągnięciu 60 klatek.

4. O muzyce w Forzie Horizon 6

Rozmowa o muzyce w grze Forza Horizon 6, podkreślenie możliwości włączania podcastów jako radio i kwestia losowania pojazdów w grze.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "Batman"

Grałeś w Lego Batman Legacy of the Dark Knight.

Lego Batman, Batman Lego.

O samym Batmanie będziemy dzisiaj rozmawiać.

Do Batmanów i klocków.

Lego Batman 2.

I taki właśnie jest Lego Batman.

I taki jest w dużej mierze właśnie ten Lego Batman.

Ale jak skupisz się tylko i wyłącznie na tych misjach fabularnych, to to jest takie dosłownie poprzednie odczucie z tych starych Batmanów, tak jak się grało kiedyś.

One wyglądały jak Batman Arkham, tylko że w skórce Lego.

Jak widzę jak się napieprzał z tymi bandziorami, mówię Batman Arkham.

Jak widzę jak się spina na gargulce, żeby wszczapić któregoś, Batman Arkham.

Jak włącza detective mode, Batman Arkham.

Prawie mnie przekonali, że jest to kolejny Batman Arkham, tylko że w skórce LEGO.

Ale to jest druga kwestia właśnie, o której chciałem wspomnieć, bo oni usiedli przy stole i stwierdzili, że chcą zrobić grę LEGO z Batmanem, prawda?

Zrobili już wcześniej, były LEGO Batmany, ale ponieważ jest to jakiś w pewnym sensie reboot tej całej LEGO marki, no to stwierdzili, ok, tylko którego Batmana zrobimy grę LEGO, nie?

I pewnie gdzieś doszli do wniosku, ok, czemu nie wziąć wszystkich Batmanów?

Absolutnie wszystkich możliwych Batmanów.

To jest tak, że to jest samochód, który jedzie na czterech kołach, a każde koło ma z innego Batmana i jakim osobem jedzie, nie?

Bo nie dość, że wzięli Batmany growe, to jest Arkham i to jest jakby, powiedzmy, fundament tej gry.

W fundamencie to jest Lego Batman Arkham Asylum.

Ale ponieważ wrzucili do niego każde inne Batmany.

I mówię tutaj o Batmanach filmowych, o Batmanach komiksowych.

Tak, jakby światy Batmana, tak.

Ktoś mówi, że rodziców Batmana zabił Joe Chill, kto inny mówi, że Joker, a kto inny mówi, że to był absolutny przypadek i ta osoba nie ma imienia.

I tak jest z każdym elementem mitu Batmana i to jest po prostu mix wszystkiego.