Mentionsy

Power Walk - podcast w ruchu
Power Walk - podcast w ruchu
29.05.2024 06:15

S02_#64 Czy pamiętasz swoje postanowienia noworoczne

Gospodarzem dzisiejszego spaceru Power Walk jest Mateusz Kusznierewicz.


oglądaj codzienne transmisje o na naszym kanale

👉 Youtube: https://www.youtube.com/@PowerWalk_6_15

Podoba Ci się to co robimy, wejdź na 👉 Patronite: https://patronite.pl/PowerWalk wesprzyj nas w realizacji tego projektu. Zebrane środki pozwolą dalej go kontynuować. Z góry dziękujemy 🙏


Bądź na bieżąco : 👉 LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/power-walk-6-15/ 👉 Instagram: https://www.instagram.com/powerwalk_6_15/ 👉 Facebook: https://www.facebook.com/powerwalk6.15

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "am"

Witam Was serdecznie na naszym spacerze porannym, na naszym powerwalku.

Najważniejsze, żeby wyjść sobie na te 15-20 minut w fajnym towarzystwie i powiem Wam, że właśnie o to dobre towarzystwo, Wasze towarzystwo najbardziej mi zależy.

Myślę, że jeżeli bym sobie obiecał coś takiego w ramach postanowienia noworocznego, o którym dzisiaj będę opowiadał, chciałbym wrócić do tego tematu,

Znam siebie.

Mam słabą, silną wolę, jak to się mówi.

I bardzo często też mam wiele różnych innych...

Ale przez to, że umówiliśmy się na wspólne spacery i także dlatego, że wiem, że Wy też chodzicie na te spacery, to powiem Wam, że to jest coś, co stało się już takim dobrym nawykiem.

kluczowa i najważniejsza różnica pomiędzy postanowieniami noworocznymi, takimi, które sobie stawiamy, wybieramy, a budowaniem dobrych nawyków, nawet takich mikronawyków, które z nami zostaną już na zawsze.

Jak wpiszecie wirtualnemedia.pl, no to tam jest artykuł chyba opublikowany kilka dni temu na temat badania przeprowadzonego przez na zlecenie Google, jak reklamy wpływają na...

No przede wszystkim słaba wola, brak czasu, stres, ale także właśnie i reklamy.

Tego akurat za bardzo nie rozumiem, jak mogą reklamy wpłynąć na brak silnej woli, ale kiedy dłużej się wczytałem w ten artykuł, to okazało się, że tu chodzi o samopoczucie.

W momencie, kiedy rezygnujemy z postanowienia noworocznego, odpuszczamy, to po prostu się źle z tym czujemy.

przejście na dietę, zadbanie o swoje zdrowie, no w sumie odżywianie, no to wtedy, kiedy odpuszczamy to postanowienie roczne i wracamy do starych, złych nawyków, no to wtedy, jak widzimy kolejny suplement albo program na odchudzanie, to mówimy sobie, o ja Cię kręcę, no a tak mogłem, a tak chciałem, no i się źle z tym czujemy.

bo tyle dni mamy w roku, przecież chodzimy codziennie, to tam właśnie wziąłem na tapetę ten właśnie temat, postanowienia noworoczne.

Oczywiście pamiętam bardzo dobrze, było wtedy ciemno, 6.15, a ja z początku Sopockiego Mola powitałem Was na naszym pierwszym pałoroku.

Co ciekawe, pamiętam,

że dołączyło do mnie na ten spacer właśnie o 6.15, 1 stycznia, tak naprawdę tuż po powitaniu Nowego Roku, pięcioro innych power walkerów, nawet jedna para z psem, nigdy nie zapomnę tego momentu, zresztą pozdrawiam Was serdecznie.

tych z Was, pamiętam, że to były trzech młodych chłopaków i jedna para i sobie razem maszerowaliśmy, a ja właśnie opowiadałem o postanowieniach noworocznych, które już odpuściłem na samym początku.

Ja zrezygnowałem z postanowień noworocznych już dawno, ale zamiast tego wprowadzam w życie sobie dobre nawyki.

I powiem Wam, że różnica jest kolosalna.

I tak jak nie muszę to robić na początek roku, ale co jest ważne, że po jednym, po jednej zmianie, po jednym nawyku wprowadzam swoje życie.

nie wszystkie naraz, czyli małymi kroczkami, systematycznie.

I kiedy mam już go utrwalonego, zabieram się za nowy.

Mam nawet taki notatnik.

I zaznaczam sobie te, które już mam w sobie, u siebie już wdrożone.