Mentionsy
O irytującym Realu i europejskich nocach (Budka Komentatorska #52)
PSG, Bayern, Arsenal, Atletico - tak prezentują się półfinaliści tegorocznej Ligi Mistrzów. I to ich boje w ćwierćfinałach tych rozgrywek, a także zmagania ligowe będą tematem tego odcinka "Budki Komentatorskiej".
Rozdziały (16)
Podsumowanie weekendu w piłce nożnej i żużlu, z fokusem na ligowe rozgrywki i meczowe wyniki.
Podsumowanie ligowych meczów żużlowych, w tym informacje o kontuzjach i wynikach.
Analiza meczu Korona vs Jagiellonia, z podsumowaniem wyników i kluczowych momentów.
Analiza kolejnych meczów Ekstraklasy, w tym informacje o kluczowych momentach i wynikach.
Podsumowanie Pucharu Polski i wyników kolejki Ekstraklasy, z analizą wyników i reakcje na zgon Jacek Magiera.
Podsumowanie kluczowych meczów Serie A, w tym informacje o wynikach i kluczowych momentach.
Analiza wyników meczów Premier League, sytuacji w tabeli i perspektyw na przyszłe spotkania.
Podsumowanie wyników kolejki Serie A, z analizą kluczowych momentów i reakcjami na mecz Como-Inter.
Analiza nowego rekordu w Bundesliге i podsumowanie kluczowych informacji.
Komentator szczegółowo analizuje mecz Atlético z Barcelona, od notowania pierwszych okazji do koncowych wyników, podkreślając decyzje sędziowskie i kluczowe bramki.
Komentator kontynuuje analizę meczu Realu z Bayernem, podkreślając decyzje sędziowskie i prestiżowe aspekty spotkania.
Komentator przedstawia statystyki meczu, podkreślając dominację Bayernu i jego wybitne wydania.
Komentator podsumowuje mecz, podkreślając dominację Bayernu i przyszłe perspektywy ligowe.
Komentator analizuje kosmicznie szybką pierwszą połowę meczu Bayernu z Real Madridem, podkreślając niesamowite gry obu drużyn.
Komentator krytycznie odzwierciedla sezon Realu, podkreślając brak jedności i frustrację kibiców.
Komentator reflektuje nad przyszłością Realu, w tym kwestią podpisania kontraktu Wini i nagrodą złotą piłką.
Szukaj w treści odcinka
Winicjus, ta jedna sytuacja, w której chyba Mbappe odgrywał główką i Bellingham już chciał strzelić chyba, nie wiem czy główką czy nogą, ale no generalnie był 5 metrów od bramki, ale przed nim wyrósł Winicjus, który piłkę wybił tak, że chyba wyszło nawet na autobramkowe dla Girony, pomimo tego, że był tak blisko bramki.
Też była ta jedna sytuacja, kiedy Mbappe strzelał chyba Vitor Reis w piłkę z linii, no to wiadomo, nie skuteczysz Realu i Mbappe, no skąd my to znamy.
I w końcówce bohaterem jest Mbappe.
Mbappe dostał żółtą kartkę.
Albo Kylian Mbappe, o czym nie wspomniałem, dostaje piłkę na, nie wiem, siódmym metrze i jasne, on jest prawonożny, rozumiem, ale no tą lewą nogą to z tego voleja to można byłoby uderzyć chociaż bliżej bramki, aniżeli w Sektor Z na Santiago Bernabeu, no ale...
Robi to, co w Realu myślą, że robią Mbappe i Vinicius.
Parę minut potem mamy sytuację, w której Vinicius po paru przegranych pojedynkach, czy to z Leymerem, czy to z Upamecano, czy to z Stanisiciem, czy to z kimkolwiek, w końcu wygrywa jakiś pojedynek, podaje piłkę do Mbappe po dość dobrym rozegraniu akcji przez Brahim Ediaza, dla którego to też nie było najgorsze spotkanie.
I Mbappe pewnie wykorzystuje podanie Winniego i wykańcza na 3-2.
Z Mbappe i Viniciusem raczej nic nie zobaczymy.
Tak samo Olise, który w jednej sytuacji, gdzie piłka była grana do Mbappe, to właśnie Mbappe w polu Karlem krył Michael Olise.
Były właśnie te głosy tam, czy właśnie Stanisław nie był najpierw faulowany, z czego potem poszła ta akcja Realu, po której padła bramka na 3-2 Mbappe.
Wątpię, że Perez zrobił tam suszary na miarę ser Aleksa Fergusona, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak wygląda relacja z czy to Winnem, czy Mbappe.
Ten Mbappe, który jest dyktatorem, te memy, w sensie obrazki z Super Pucharu, Xabi Alonso, zwolnienie, potem Arbeloa, jego wina.
Bo wtedy miał przyjść Mbappe, miało być fajnie, przyszedł Mbappe, Mbappe gra fajnie, ma swoje liczby, ma tytuł króla strzelców, może mieć drugi, chyba że go Muriki dogoni, a aktualnie no generalnie nie ma nic.
W sensie, jasne, Mbappe będzie miał tytuł króla strzelców, juhu, sukces, zajebiście.
To jeszcze taka szybka jeszcze jedna rzecz odnośnie jeszcze Mbappe i Realu.
70. goal Mbappe w Lidze Mistrzów.
Może to ten Mbappe wygra, może to on jest problemem, może fakt tego, że nagel PSG idzie po drugą Ligę Mistrzów nie jest przypadkiem.
Coraz częściej mam w głowie ten obrazek, kiedy Luis Enrique z tego swojego dokumentu mówi Mbappe, że mówi, że się inspiruje Michaelem Jordanem, tak jak przykładowo laminia mal Lebronem Jamesem.
Ostatnie odcinki
-
Are cinematic universes dying? (Too online #4)
20.06.2026 10:36
-
O słabych faworytach, wielkim Vozinhy i jeszcze...
19.06.2026 16:13
-
Jak wygląda życie w internacie? (Pod jednym nie...
19.06.2026 10:29
-
MARUDY #3
18.06.2026 10:27
-
Budowanie wieży, śpiewanie, kreatywne nauczanie...
17.06.2026 10:18
-
o. Mieczysław Smyda SJ - 42 lata w Brazylii. Ku...
13.06.2026 12:28
-
O przedmundialowej gorączce - wielka zapowiedź ...
11.06.2026 07:36
-
Jak kobiety założyły spodnie? Czyli o najważnie...
10.06.2026 10:10
-
Od zera do milionera - historia domu mody Gucci...
06.06.2026 09:45
-
O ciekawych transferach i "ciekawym" finale Lig...
04.06.2026 15:19