Mentionsy
#340 Japoński rosomak
Okres jesienny to dużo wydarzeń i premier w naszej branży. Panel Kojimy z okazji 10-lecia studia dostarczył nam niesamowiete "OD" i szczegóły o pierwszej grze na PS6. Sony zaprezentowało swój kolejny "Stan gry" i wreszcie pokazano Rosomaka od Insomniac Games. Równocześnie w Tokyo odbywa się miejscowe Show gdzie Xbox pokazał przede wszyskim swoje topowe wyścigi które będą osadzone w tym pięknym kraju. Poza tym premiery października i omówienie subskrypcji.
Szukaj w treści odcinka
No i oczywiście tego clue, tego state of play całego był Wolverine, Wolverine od Insomnia Games, czyli na to, co czekamy.
Myślę, że może najpierw nawet, albo równocześnie mniej więcej, no bo tutaj ten Wolverine nie ma jeszcze konkretnej daty, tylko mówi się o drugiej połowie 26, także no...
Ostatnie odcinki
-
#372 Zastąpić pragmatyzm
21.06.2026 01:26
-
#371 Wrzesień, Październik
14.06.2026 05:03
-
#370 Dyrektywa kosmosu
31.05.2026 04:17
-
#369 Składanka absolwentów
24.05.2026 14:30
-
#368 Śmiertelna kolekcja
17.05.2026 15:44
-
#367 Z Archiwum Silverstone
10.05.2026 15:54
-
#366 Słodki ryk
26.04.2026 14:57
-
#365 Na sygnale
19.04.2026 15:27
-
#364 Podzielona fikcja
12.04.2026 04:57
-
#363 Zezwierzęcony casting
05.04.2026 04:42