Mentionsy
#340 Japoński rosomak
Okres jesienny to dużo wydarzeń i premier w naszej branży. Panel Kojimy z okazji 10-lecia studia dostarczył nam niesamowiete "OD" i szczegóły o pierwszej grze na PS6. Sony zaprezentowało swój kolejny "Stan gry" i wreszcie pokazano Rosomaka od Insomniac Games. Równocześnie w Tokyo odbywa się miejscowe Show gdzie Xbox pokazał przede wszyskim swoje topowe wyścigi które będą osadzone w tym pięknym kraju. Poza tym premiery października i omówienie subskrypcji.
Szukaj w treści odcinka
Następny odcinek też, oczywiście skończyliśmy też Kronosa.
Mówię zagrać, ale ogólnie Kronos i Hell is Us to oczywiście te gry polecam.
Prawdopodobnie Kronos i Wu Chang najpierw, a dopiero potem Hell is Us, jak już się tę grę skończy.
No w ogóle Bloober ma dobrą pasę, co by tam nie mówić o ich takim technicznym stanie tych gier może, czy ale wcześniej Blurry Project, no wiadomo, że to technicznie to było średnie i The Medium, ale Silent Hillem, dwójką remake'iem i tym Kronosem teraz New Dawn udowodnili, że naprawdę jest to już topowy taki deweloper horrorów na świecie.
No i jeszcze oprócz tego, no to może nawet Kronos 2, albo się mówi też o rozszerzeniu tej franczyzy na jakieś anime, na jakiś serial, może film nawet, także ta Polska w tym świecie, Polski, PRL-u, 81. rok, grudzień, stan wojenny, także to jest na pewno temat, plus całe science fiction, ta otoczka i horroru do tego, no to
Także następny odcinek już, tak jak mówiłem, będzie o Kronosie i o Uczangu prawdopodobnie.
Ostatnie odcinki
-
#372 Zastąpić pragmatyzm
21.06.2026 01:26
-
#371 Wrzesień, Październik
14.06.2026 05:03
-
#370 Dyrektywa kosmosu
31.05.2026 04:17
-
#369 Składanka absolwentów
24.05.2026 14:30
-
#368 Śmiertelna kolekcja
17.05.2026 15:44
-
#367 Z Archiwum Silverstone
10.05.2026 15:54
-
#366 Słodki ryk
26.04.2026 14:57
-
#365 Na sygnale
19.04.2026 15:27
-
#364 Podzielona fikcja
12.04.2026 04:57
-
#363 Zezwierzęcony casting
05.04.2026 04:42