Mentionsy

Radio MORS
Radio MORS
05.06.2024 10:39

Radio MORS - Co UGrali? - 13.05.2024

Jeden z najbardziej rozbudowanych odcinków audycji sportowej na antenie Radia MORS. To właśnie w tym epizodzie pełen przekrój materiałów realizowanych na wszystkich wydarzeniach sportowych w Trójmieście w miniony weekend : omówienie i analiza spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata Polska-Słowacja w Ergo Arenie, wrażenia z gali KSW 94 a także krótkie omówienie meczu Arka Gdynia- Zagłębie Sosnowiec. W radiowym studiu również rozmowa z Anią Klonowską o tym w jakiej sytuacji jest Trefl Sopot w fazie play-off oraz jak wyglądały Akademickie Mistrzostwa Polski z perspektywy zawodniczki. Koszykarska reporterka zdradza również jak wygląda najbliższa przyszłość dla koszykarskiej sekcji AZS UG. Na ten wyjątkowy odcinek zaprasza stały duet prowadzących: Ania Klonowska i Karol Pius

Rozdziały (3)

1. Mecz w Akademickich Mistrzostwach Polski

Opowieść o wygranych meczach i awansie do finału w koszykówce kobiet z Uniwersytetu Gdańskiego.

2. Zawody piłkarskie w Gdyni

Opis meczu między Arką Gdynią a Outsiderami, z fokusem na atmosferę na trybunach i motywacji kibiców.

3. Derby Trójmiasta

Prośba o kciuki na przyszłotygodniowe derbium między Lechią Gdańsk a Arką Gdynią.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 10 wyników dla "Trefl"

Koszykarze Trefla Sopot pokonali na wyjeździe MKS Dąbrowę Górniczą.

Ania, wiem, że w wolnym czasie lubisz układać puzzle, jednak tamtego trefla odłożymy.

Powiedz, co słychać w treflu Sopot.

Treflu Sopot bardzo dobrze, ta ich układanka idzie zgodnie z planem, a w ćwierćfinale play-off Orlen Basket Ligi faktycznie nie brakowało emocji.

Szczególnie nerwowe starcia rozegrał zespół Trefla Sopot, z trudem wygrywając serię spotkań z bilansem 3-1.

Trefl miał w tym spotkaniu ogromne problemy w defensywie, czego dowodzi to, że jeden z zawodników Dąbrowy Górniczej sam zdobył aż 41 punktów.

Był to gracz nie do zatrzymania i to jemu można przypisać zwycięstwo przeciwników Trefla.

Bo do wygranej Trefl potrzebował dodatkowych 5 minut dogrywki, które na szczęście owocnie wykorzystał.

Mimo ogromnego zmęczenia w doliczonym czasie gry, to właśnie Trefl zbudował sobie bezpieczną przewagę i teraz od wczoraj może cieszyć się z awansu do półfinału, a tym samym walki o medale Orlen Basket League.

Półfinałowego przeciwnika Trefla poznamy dopiero 15 maja, ale już teraz wiadomo, że pierwsze dwa spotkania rozegrane będą w naszej gdańskiej Ergo Arenie.