Mentionsy

Radio MORS
Radio MORS
05.06.2024 10:39

Radio MORS - Co UGrali? - 13.05.2024

Jeden z najbardziej rozbudowanych odcinków audycji sportowej na antenie Radia MORS. To właśnie w tym epizodzie pełen przekrój materiałów realizowanych na wszystkich wydarzeniach sportowych w Trójmieście w miniony weekend : omówienie i analiza spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata Polska-Słowacja w Ergo Arenie, wrażenia z gali KSW 94 a także krótkie omówienie meczu Arka Gdynia- Zagłębie Sosnowiec. W radiowym studiu również rozmowa z Anią Klonowską o tym w jakiej sytuacji jest Trefl Sopot w fazie play-off oraz jak wyglądały Akademickie Mistrzostwa Polski z perspektywy zawodniczki. Koszykarska reporterka zdradza również jak wygląda najbliższa przyszłość dla koszykarskiej sekcji AZS UG. Na ten wyjątkowy odcinek zaprasza stały duet prowadzących: Ania Klonowska i Karol Pius

Rozdziały (3)

1. Mecz w Akademickich Mistrzostwach Polski

Opowieść o wygranych meczach i awansie do finału w koszykówce kobiet z Uniwersytetu Gdańskiego.

2. Zawody piłkarskie w Gdyni

Opis meczu między Arką Gdynią a Outsiderami, z fokusem na atmosferę na trybunach i motywacji kibiców.

3. Derby Trójmiasta

Prośba o kciuki na przyszłotygodniowe derbium między Lechią Gdańsk a Arką Gdynią.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 8 wyników dla "Ergo Arenie"

Czwartkowy wieczór w Ergo Arenie reprezentacja Polski w piłce ręcznej podejmowała Słowację.

Zatrzymajmy się może na chwilę przy wspomnianej już piłce ręcznej, bo w naszej gdańskiej Ergo Arenie działy się ostatnio ważne rzeczy, a chodzi o eliminację do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej.

Tutaj jeszcze pozwolę sobie na małą korektę, bowiem w Ergo Arenie nie byłem sam.

Myślę, że to dla nas duże wyróżnienie i okazja, że takie spotkanie odbyło się w Ergo Arenie w Gdańsku, ale czy ten skład reprezentacji Polski dopełniają też zawodnicy faktycznie z tutaj trójmiejskich stron?

W naszej Ergo Arenie ostatnio dużo się dzieje i widzę, że Karol to bardzo owocnie wykorzystuje, bo w ubiegłym tygodniu nie tylko piłkę ręczną udało się tam obejrzeć, ale chyba coś jeszcze.

Na takich galach kojarzy mi się, że zawsze panuje bardzo napięta atmosfera i ciekawi mnie, czy tak też było tym razem, czy w Ergo Arenie można było wyczuć to stres i napięcie.

Spytałem go, jak ocenia atmosferę w Ergo Arenie i co sądzi o tych polskich trybunach.

Półfinałowego przeciwnika Trefla poznamy dopiero 15 maja, ale już teraz wiadomo, że pierwsze dwa spotkania rozegrane będą w naszej gdańskiej Ergo Arenie.