Mentionsy
#423 – Apple, jako spółka giełdowa od A do Z
Transkrypcja:
Transkrypcję tego odcinka znajdziesz tutaj.
Tak – to odcinek, w którym przyjrzymy się Apple jako spółce giełdowej od A do Z. Poruszamy też temat możliwego odejścia Tima Cooka oraz wiele innych wątków. #BoCzemuNie ?
POBIERZ ODCINEK
Partnerzy technologiczni:> iDream – Apple Premium Reseller, Apple Premium Service Provider
> Pancernik – Akcesoria do telefonów i nie tylko
Partner odcinka:> Finax – robo-doradca inwestycyjny, dzięki któremu swoją pasję do technologii możesz także ulokować w OIPE, dbając o swoją europejską emeryturę. (współpraca płatna)
Przedstawione treści nie stanowią porady inwestycyjnej. Ryzyko podjętych przez siebie działań w zakresie inwestowania bierzecie na siebie. Pamiętajcie – inwestowanie jest proste, ale nie jest łatwe i wiąże się z ryzykiem.
X | Facebook | Instagram | [email protected]
> Prowadzący: Krzysztof Kołacz
Mam prośbę: Oceń ten podcast w Apple Podcasts oraz na Spotify i YouTube.
Zostaw tyle gwiazdek, ile uznasz. Twoja opinia ma znaczenie!
Zainteresowany współpracą? Pogadajmy.
> Liczby znajdziesz na boczemunie.pl/partner/
Słuchaj, gdzie chcesz:YouTube | Apple Podcasts | Spotify | Overcast FM i przez RSS
Dobrego odbioru! Bo czemu nie?
Rozdziały: () PARTNERZY () INTRO () Wstępniak () Co się działo na Narodowym? () Follow-up: NVIDIA dowiozła! () Apple od A do Z () Co dalej?Rozdziały (8)
Można zacząć? Jest taki adres finax.tech łamane na boczemu nie. Tam czeka na Was promocja od nas, zniżka na zarządzanie portferem. Szczegóły na finax.tech łamane na boczemu nie.
Sponsorzy odcinka (1)
"Można zacząć? Jest taki adres finax.tech łamane na boczemu nie. Tam czeka na Was promocja od nas, zniżka na zarządzanie portferem. Szczegóły na finax.tech łamane na boczemu nie."
Szukaj w treści odcinka
Oraz tego z numerem 418, który poświęciliśmy NVIDII.
Jensen Huang też nie jest przypadkową osobą, bo to jest osoba, która od początku NVIDII zarządza tą firmą.
Jeżeli widzimy właśnie to, co się dzieje z popytem, jeżeli chodzi o produkty NVIDII, to jakie są wypowiedzi Jensena Hwanga odnośnie zamówień.
Oczywiście też bardzo tutaj optymistycznie mówimy o NVIDII, ale musimy też pamiętać o tym, że NVIDIA jest bardzo wysoko wyceniana.
Natomiast jeżeli chodzi o Apple, to tutaj bardzo ważne, żeby wspomnieć o tym, że nawet w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianej NVIDII, Apple jest bardzo dobrze zdywersyfikowaną spółką, bo NVIDIA to jest 90% to jest data center.
Czyli tak naprawdę jakby ta część biznesu im się nie udała, to byśmy wrócili do NVIDII sprzed paru lat sprzedającej karty graficzne.
I ta dywersyfikacja powoduje, że nawet jeszcze raz wracając do tej NVIDII, to wydaje mi się, że Apple może być przez tą dywersyfikację postrzegana jako lepsza firma.
Czyli tutaj już mamy w przypadku NVIDII mamy trochę kupowanie przyszłości,
Ostatnio miałem okazję czytać książkę, jeszcze raz wracając do NVIDII, książka z wydawnictwa Prześwity, NVIDIA Droga do Sukcesu.
Ostatnie odcinki
-
#453 – Pogadajmy o spółce Microsoft
22.06.2026 04:30
-
#452 – Powrót kubków oraz iPhone Air po 10 mies...
19.06.2026 04:30
-
#451 – WWDC 2026 – o czym nie powiedziano?
12.06.2026 04:30
-
#450 – Pogadajmy o spółce Tesla
05.06.2026 04:30
-
#449 – Apple w biznesie optycznym
29.05.2026 04:30
-
#448 – Pogadajmy o spółce Meta
22.05.2026 04:30
-
#447 – Czasy Neo i krakowscy zwycięzcy Apple Sw...
15.05.2026 04:30
-
#446 – Nowy CEO Apple, Studio Display XDR, AirP...
08.05.2026 04:30
-
#445 – Pogadajmy o spółce Alphabet Inc. (Google)
01.05.2026 04:30
-
#444 – Immersyjna kreatywność: czy potrzebujemy...
24.04.2026 04:30