Mentionsy
#423 – Apple, jako spółka giełdowa od A do Z
Transkrypcja:
Transkrypcję tego odcinka znajdziesz tutaj.
Tak – to odcinek, w którym przyjrzymy się Apple jako spółce giełdowej od A do Z. Poruszamy też temat możliwego odejścia Tima Cooka oraz wiele innych wątków. #BoCzemuNie ?
POBIERZ ODCINEK
Partnerzy technologiczni:> iDream – Apple Premium Reseller, Apple Premium Service Provider
> Pancernik – Akcesoria do telefonów i nie tylko
Partner odcinka:> Finax – robo-doradca inwestycyjny, dzięki któremu swoją pasję do technologii możesz także ulokować w OIPE, dbając o swoją europejską emeryturę. (współpraca płatna)
Przedstawione treści nie stanowią porady inwestycyjnej. Ryzyko podjętych przez siebie działań w zakresie inwestowania bierzecie na siebie. Pamiętajcie – inwestowanie jest proste, ale nie jest łatwe i wiąże się z ryzykiem.
X | Facebook | Instagram | [email protected]
> Prowadzący: Krzysztof Kołacz
Mam prośbę: Oceń ten podcast w Apple Podcasts oraz na Spotify i YouTube.
Zostaw tyle gwiazdek, ile uznasz. Twoja opinia ma znaczenie!
Zainteresowany współpracą? Pogadajmy.
> Liczby znajdziesz na boczemunie.pl/partner/
Słuchaj, gdzie chcesz:YouTube | Apple Podcasts | Spotify | Overcast FM i przez RSS
Dobrego odbioru! Bo czemu nie?
Rozdziały: () PARTNERZY () INTRO () Wstępniak () Co się działo na Narodowym? () Follow-up: NVIDIA dowiozła! () Apple od A do Z () Co dalej?Rozdziały (8)
Można zacząć? Jest taki adres finax.tech łamane na boczemu nie. Tam czeka na Was promocja od nas, zniżka na zarządzanie portferem. Szczegóły na finax.tech łamane na boczemu nie.
Sponsorzy odcinka (1)
"Można zacząć? Jest taki adres finax.tech łamane na boczemu nie. Tam czeka na Was promocja od nas, zniżka na zarządzanie portferem. Szczegóły na finax.tech łamane na boczemu nie."
Szukaj w treści odcinka
Jeżeli tak to ujmę, na swój wehikuł inwestycyjny oczywiście, no i też po tym, że w opublikowanym liście gruchnęła też informacja, że wspomniany właśnie wehikuł Berkshire zakupił sobie duży pakiet akcji Google'a.
Natomiast może nas czymś zaskoczy, może Apple po prostu uznało, że ok, teraz trochę odpuścimy, wykorzystamy model Google'a, natomiast będziemy pracowali nad swoim i jak my wypuścimy nasz, to będzie przynajmniej tak dobry model.
W sensie to, co oni od Google'a za ten miliard dolarów dostaną rocznie, jest wystarczające, jeżeli chodzi o kręgosłup, na którym mogą budować, żeby całą narrację i troskę Apple o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników, włącznie z rozmawianiem
To może być bardziej dostosowane i teraz będziemy to prościej zrobić, znacznie prościej, niż że minęły od Google'a i miejmy nadzieję, że to się wydarzy.
Ostatnie odcinki
-
#453 – Pogadajmy o spółce Microsoft
22.06.2026 04:30
-
#452 – Powrót kubków oraz iPhone Air po 10 mies...
19.06.2026 04:30
-
#451 – WWDC 2026 – o czym nie powiedziano?
12.06.2026 04:30
-
#450 – Pogadajmy o spółce Tesla
05.06.2026 04:30
-
#449 – Apple w biznesie optycznym
29.05.2026 04:30
-
#448 – Pogadajmy o spółce Meta
22.05.2026 04:30
-
#447 – Czasy Neo i krakowscy zwycięzcy Apple Sw...
15.05.2026 04:30
-
#446 – Nowy CEO Apple, Studio Display XDR, AirP...
08.05.2026 04:30
-
#445 – Pogadajmy o spółce Alphabet Inc. (Google)
01.05.2026 04:30
-
#444 – Immersyjna kreatywność: czy potrzebujemy...
24.04.2026 04:30