Malta // Inni mają gorzej - 64
Zrzutka na terenówki https://zrzutka.pl/pmbda3Kup se książkę: zarubieza.pl/ksiazkaZapraszam na moje soszjale, gdzie wrzucam dodatkowe materiały:https://www.instagram.com/zarubieza/https://www.facebook.com/Za-Rubie%C5%BC%C4%85-109949267414211/I jeszcze twitter: https://twitter.com/mioszszymaski2Youtube na streamy: https://www.youtube.com/channel/UCFfeJz4jDbVg_dYmCc_xXeAJeśli chcesz wesprzeć moją twórczość, to zapraszam tutaj:https://patronite.pl/miloszszymanski buycoffee.to/miloszszymanski
Kilo perów kosztuje tak jak w Polsce 1 euro, czyli złotych 4. Chleb kosztuje 2 euro, wyraźnie drożej jak u nas, bo to jest 8 złotych ponad. Kilogram żółtego przeciętnego sera kosztuje 7 euro, to jest 30 złotych identyko jak u nas. Dziesiątka jaj 2,40 euro, znowu identyko. To są ceny z Lidla w ogóle, na Malcie jest Lidl, można porównać jeden do jednego. Kilogram kury 4,5 euro. 19 złotych wyraźnie drożej. Kostka masła 2 euro. To samo jak u nas. I cena biletu autobusowego. No właśnie. Na Malcie nie ma czegoś takiego jak autobusy dalekobieżne. Wszystkie autobusy to są autobusy w cudzysłowie miejskie. Różne linie autobusów miejskich. I najdłuższa trasa jaką da się przejechać autobusem to jest około 16-20 kilometrów.
Pokazano wszystkie 1 dopasowanie. Transkrypcja generowana automatycznie i niesprawdzana ręcznie — może zawierać błędy.
Kliknij, aby znaleźć fragmenty, w których pada.
Zrzutka na terenówki https://zrzutka.pl/pmbda3
Kup se książkę: zarubieza.pl/ksiazka
Zapraszam na moje soszjale, gdzie wrzucam dodatkowe materiały:
https://www.instagram.com/zarubieza/
https://www.facebook.com/Za-Rubie%C5%BC%C4%85-109949267414211/
I jeszcze twitter: https://twitter.com/mioszszymaski2
Youtube na streamy: https://www.youtube.com/channel/UCFfeJz4jDbVg_dYmCc_xXeA
Jeśli chcesz wesprzeć moją twórczość, to zapraszam tutaj:
https://patronite.pl/miloszszymanski
buycoffee.to/miloszszymanski