Mentionsy
#367 Z Archiwum Silverstone
Spełniłem jedno z moich życiowych marzeń, kiedyś jazda w Gran Turismo czy Forza a teraz na żywo. Wizyta na jednym z najbardziej ikonicznych torów wyścigowych na świecie gdzie odbywa się Grand Prix F1 to niezapomniane przeżycie. Silverstone przywitał nas super pogodą, ciekawym muzem i trzema super autami które prowadziłem. McLaren 620R, Aston MartinV8 Vantage i Ferrari 488 GTB to mega maszyny a jazda 300km/h robi wrażenie. Tydzień wcześniej byliśmy jak co pół roku, w Liverpool na Comic-Con. Zobaczyliśmy na żywo aktorów z serialu Stranger Things, The X Files ( Gillian Anderson ) The Orange Is The New Black oraz wielu innych oraz posłuchaliśmy ciekawych paneli tematycznych. Poza tym omówienie premier maja, subskrypcji i kilka newsów growo-filmowych.
Szukaj w treści odcinka
bo to Ferrari to chyba było najmocniejsze, no miał chyba tam 661 koni mechanicznych, Aston Martin miał tam 500, 512 bodajże i McLaren też miał tam 600 coś, no także można powiedzieć takie potwory, no bo jak mój samochód ma tam 90 koni czy 100, a ten ma 600, no to sobie wyobraźcie, to jest w ogóle nie ta bajka, no i wszystkie w automacie
No i później jest przesiadka na drugi samochód, czyli drugi był Aston Martin i tu już tak właśnie trochę, że kierownica była normalnie po lewej stronie, tak jak w Polsce się jeździ, czyli McLaren i Ferrari miało po prawej, tak jakby dla po brytyjskiej stronie, a ten Aston Martin, może tak robią, bo też dużo jest turystów z Europy, to
To te Aston Martiny właśnie miały kierownicę normalnie po lewej stronie, no ale raczej tak nie było jakiejś takiej dużej różnicy.
No i też trzy okrążenia znowu tym Aston Martinem, no i potem znowu zjazd do pit stopu, znowu przerwa, znowu trochę jakieś tam krótkie rady i przesiadka do Ferrari.
Potem Aston Martin to tak, no to rzeczywiście to już jest taki bardziej samochód taki przyziemny można powiedzieć, że no wiadomo, że to i tak...
no człowieka raczej nie stać, bo to są auta takie po 300, 200, 350 tysięcy funtów 400 czasami, no zależy tam od modelu, od silnika, no ale no ale ten Aston Martin naprawdę był fajnie się nim jechało taki bardziej zbliżony do nibyże sportowy i tak dalej, ale bardziej taki przyjrzyjny do normalnego samochodu można powiedzieć mniej więcej, tak
także może tam się pojawią na przykład nowe jakieś inne samochody bo na razie jakby są chyba te trzy no tak z tego co wynika no to jest właśnie ten Ferrari Aston Martin i McLaren no ale może są jakieś zmieniają to czy no zobaczymy trzeba mieć to na uwadze może kiedyś jeszcze tam
Ostatnie odcinki
-
#372 Zastąpić pragmatyzm
21.06.2026 01:26
-
#371 Wrzesień, Październik
14.06.2026 05:03
-
#370 Dyrektywa kosmosu
31.05.2026 04:17
-
#369 Składanka absolwentów
24.05.2026 14:30
-
#368 Śmiertelna kolekcja
17.05.2026 15:44
-
#367 Z Archiwum Silverstone
10.05.2026 15:54
-
#366 Słodki ryk
26.04.2026 14:57
-
#365 Na sygnale
19.04.2026 15:27
-
#364 Podzielona fikcja
12.04.2026 04:57
-
#363 Zezwierzęcony casting
05.04.2026 04:42