Mentionsy
#344 Koszmary piekła
Halloween to idealny okres do ogrania gier dzisiejszego odcinka. Francuzi z Rogue Factor dostarczyli jedną z najabitniejszych fabularnie gier tej generacji. Wojna między dwoma frakcjami, stara cywilizacja, pętle czasowe, postacie limbiczne i zadatki na soulslike plus bardzo dobra oprawa wizualno-dźwiękowa to materiał nawet na grę roku. Drugi tytuł tego odcinka to trzecia część "Małych koszmarków" które mimo że krótsze i robione prze inne studio dalej zachwyca i straszy. Poza tym premiery listopada, subskrypcje i omówienie ID@Xbox.
Szukaj w treści odcinka
Także Little Nightmares 3, które właśnie teraz na bieżąco skończyłem tak naprawdę dwa dni temu.
Little Nightmares 3 na początek.
ogólnie taki Little Nightmares, tylko w inną stronę trochę.
No ale tutaj Little Nightmares też niczego nie brakuje, chociaż jest to, ta trzecia część jest jakby najkrótszą częścią ze wszystkich.
Czasami wchodzimy do pomieszczenia i trzeba trochę może pomyśleć, bo jak ktoś tam nas, wiadomo, to jest uciekanie przed takimi dziwnymi światami, takie wypaczone, jakby to gdzieś trafiamy w świat, jakbyśmy byli jakimiś, no ciężko powiedzieć, no sam tytuł Little Nightmares, nie, ale to jakby obskurni dorośli gdzieś trzymali jakieś dzieci i tak dalej, także to też trochę daje do myślenia.
stoisko właśnie na Gamescomie, czy to w tym roku, czy w poprzednim, to był Little Nightmares właśnie 3 reklamowany tym bobasem.
Po prawie 100 godzin to nawet nie ma na to czasu i ten Little Nightmares 3 jest taką dobrą odskocznią.
Ja też chciałem właśnie sobie szybko to skończyć, także przeszedłem kampanię Battlefielda, przeszedłem Little Nightmares, przeszedłem sobie Silent Hill AF i dopiero teraz się biorę za te duże rzeczy, czyli właśnie Gozow J.
Także ja polecam Little Nightmares 3.
Moim zdaniem Little Nightmares 3 jakoś tam się broni.
ale Little Nightmares 3 również taka fajna odskocznia, mały horrorek, też fajna taka może najmniej udana część z tych wszystkich małych koszmarków, ale też warto sobie z nią zagrać i szybko z nią skończyć, a Hell is Us też tytuł za niepełną cenę, bo Hell is Us to jakieś tutaj 40 funtów, 200 zł w Polsce, czyli to jest taki przedział cenowy trochę niższy i jest to tytuł taki może
Ostatnie odcinki
-
#372 Zastąpić pragmatyzm
21.06.2026 01:26
-
#371 Wrzesień, Październik
14.06.2026 05:03
-
#370 Dyrektywa kosmosu
31.05.2026 04:17
-
#369 Składanka absolwentów
24.05.2026 14:30
-
#368 Śmiertelna kolekcja
17.05.2026 15:44
-
#367 Z Archiwum Silverstone
10.05.2026 15:54
-
#366 Słodki ryk
26.04.2026 14:57
-
#365 Na sygnale
19.04.2026 15:27
-
#364 Podzielona fikcja
12.04.2026 04:57
-
#363 Zezwierzęcony casting
05.04.2026 04:42