Mentionsy

ZGRZYT by Gimper&Revo
ZGRZYT by Gimper&Revo
09.04.2026 16:00

ANDZIAKS BRONI SHARENTINGU U WOJEWÓDZKIEGO (WERONIKA BIAŁEK, DODA, DIS)

➡️ [REKLAMA] Masz wrażenie, że inwestowanie wymaga specjalistycznej wiedzy? Zapisz się na konferencję Money Talks i przekonaj się, że może być ono znacznie prostsze, niż Ci się wydaje: www.konferencjamoneytalks.pl ➡️ [REKLAMA] Wykorzystaj możliwości XTB, klikając w link i wpisując w trakcie rejestracji kod “ZGRZYT”: https://link-pso.xtb.com/pso/jXTLf Inwestowanie jest ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie.Sprawdź Wroga Publicznego: https://youtu.be/QMw9yIxNZmE?si=zdGkWmhNoQUEhNQfKup bilety na trasę Gimpsona: http://gimpson.pl/🕒Rozpiska czasowa: Intro0:15 Czy Revo zacznie robić muzykę? Odświeżenie Zgrzytu w przyszłości9:27 Trzecia rocznica kanału23:11 Dbanie o zdrowie psychiczne32:37 Praca z kocim behawiorystą35:34 G.F. Darwin43:24 Wczesne emerytury dla tancerzy53:55 Refundowanie operacji piersi1: Firma sportowa promuje JD1: Doda oblewa ludzi wodą na ulicy1: Andziaks u Wojewódzkiego1: Nawrocki sprawdza reakcje przed ławą u WK? Dyskusja o tragicznej śmierci dziewczyny z Hiszpanii🔴GIMPER:https://www.youtube.com/@Gimperhttps://www.instagram.com/gimperowski/https://twitter.com/t_dzialowy🔴REVO:https://www.youtube.com/@REVOtojahttps://www.instagram.com/revo_toja/https://twitter.com/REVOtoja📧 e-mail: [email protected]

Rozdziały (1)

1. Reklama Pleso

tutaj fajna opcja, gdzie raz, można wypełnić sobie krótki, pięciominutowy test, który pomaga trochę ukierunkować to, jak sobie najlepiej można pomóc

Sponsorzy odcinka (1)

Pleso post-roll

"tutaj fajna opcja, gdzie raz, można wypełnić sobie krótki, pięciominutowy test, który pomaga trochę ukierunkować to, jak sobie najlepiej można pomóc"

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 5 wyników dla "Andziaks"

Natomiast niekoniecznie taka super randomowa jest wypowiedź Andziaks, która pojawiła się u Wojewódzkiego.

No i Andziaks w sumie tak stwierdziła, że no tak.

Czy kupi mieszkanie Andziaks i to jest fair?

No dobra, ale to jest fair, co mówi Andziaks, czy nie jest fair?

Ona to dobrze, moim zdaniem, to co powiedziałaś, że ona z tym nie polemizowała, to bardzo mądrze, bo jakby ona z tym walczyła, to by były szoty i że odklejona Andziaks uważa, że się tłumaczy, a ona się nie tłumaczy, tylko coś tam zbyła i mówi, ale my tu podjęliśmy, że mieszkania im ten, no i tak, no nie da się tego nie spropsować, no bo fajnie, że tak pomyśleli, możesz powiedzieć, o, powinnaś więcej, tak ją wykorzystujesz, ale to znowuż wchodzisz w rolę takiego pieniacza, jak chcesz coś takiego robić i tak...