Mentionsy

Up The Blues - Podcast o Chelsea
Up The Blues - Podcast o Chelsea
09.05.2026 15:41

#58 - Liga Mistrzów nadal możliwa? Koniec serii porażek! | Liverpool 1:1 Chelsea

Wesprzyj nas: https://buycoffee.to/utbpodcastZAMÓW MERCH UP THE BLUES x NOSTALGIA: https://forms.gle/mDyi1FFiWGBSsr5n7


Chelsea remisuje na Anfield z Liverpoolem 1:1, przełamując tym samym serię ligowych porażek. O kluczowych momentach spotkania i aktualnej sytuacji w tabeli rozmawiają Kuba & Damian.

Rozdziały (9)

1. Witamy i reklama koszulek

Damian przedstawia ofertę koszulki Up The Blues x Nostalgia i instruuje o jej zamówieniu.

2. Mecz z Liverpoolem

Damian i Szymek omawiają wynik meczu i ustawienie zespołu Chelsea.

3. Analiza gry Palmera

Damian ocenia występ Palmera i jego wpływ na drużynę, podkreślając potrzebę jego poprawnej formy przed finałem.

4. Perspektywy ligowe

Damian i Szymek dyskutują o perspektywach ligowych dla Chelsea, podkreślając znaczenie meczu z Manchesterem City.

5. Podsumowanie i analiza gry

Damian i Szymek analizują gry kluczowych graczy i sytuacje w meczu, koncentrując się na decyzji sędziwa w ostatniej chwili.

6. Analiza decyzji sędziwa

Komentator analizuje decyzje sędziwa w ostatnim czasie meczu, podkreślając niejednoznaczność sytuacji i potencjalne niesprawiedliwość.

7. Perspektywy ligowe

Komentator omawia perspektywy ligowe, podkreślając niemożliwość awansu do Ligi Mistrzów, ale pozwalając na nadzieję na awans do Europy.

8. Kwestia trenera

Komentator i gość dyskutują o możliwościach zmiany trenera klubu, wymieniając potencjalnych kandydatów i oceniając ich szanse.

9. Podziękowania i zakończenie

Komentator i gość podziękowują słuchaczom za odsłuchanie podcastu i zapraszają do kontynuacji wspierania klubu.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 7 wyników dla "Ligę Europy"

Mimo wszystko doszło, ale czy jest to jakiś taki zachęcający sygnał dla nas, żeby myśleć, że może jednak z tym City spróbujemy powalczyć, może jednak spróbujemy wyrwać chociaż tę Ligę Europy, może powalczyć o to przejść?

Także wydaje mi się, że jest jakaś tam pozytywna zmiana, bo chociaż mamy te momenty, przynajmniej teraz, ostatnio ich nie było widać, no i jest to jakieś na pewno pozytywny sygnał przed finałem, bo obawiam się, że niestety to właśnie zwycięstwo w FA Cup może dać nam jedynie niestety Ligę Europy i grę w Lidze Europy, bo tabela się nie układa korzystnie, ale o tym sobie jeszcze porozmawiamy.

W każdym razie obecnie naszymi największymi szansami na Ligę Europy jest zwycięstwo z City w FA Cup lub awansowanie na te pozycje 6-7.

Chociaż jeśli awansujemy na szóstą pozycję, przypominam, a Aston Villa utrzyma się na swojej obecnej piątej i wygra Ligę Europy, to jakimś cudem, i to byłby ogromny cud,

Ale tak tylko przypomnę, że jeśli zgarniemy tą szóstą pozycję, która też premiuje poniekąd Ligę Europy, ale Aston Villa Ligę Europy wygra, a gra w finale, więc na to są spore szanse.

Myślę, że prędzej są szanse na to, że Aston Villa faktycznie wygra tą Ligę Europy niż my awansujemy na szóste miejsce, jak mam być szczery, niestety.

No ja też myślę, że mimo wszystko Szabi Alonzek by miał już wybierać, to wolałby grać w Lidze Europy niż w Lidze Konferencji, więc to też może, wiadomo, że to jest dalej średni wybór, ale dla takiego klasy menedżera oczywiście, ale wydaje mi się, że to dalej może mieć jakiś wpływ, więc warto byłoby tą Ligę Europy.