Mentionsy
#819 Dalsze króliczka ściganie...
Zobacz nagranie tego spotkania LIVE: https://tv.jerzyzieba.com/filmy/OWZD2a9pPg/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK
Wszystkie suplementy Visanto znajdziesz w sklepie: https://ukryteterapie.pl
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www.jerzyzieba.com
Spotkania na żywo: jerzyzieba.com/live
Biblioteka spotkań i materiałów edukacyjnych: tv.jerzyzieba.com
Specjalnie dla Ciebie czytam audiobooki Ukryte Terapie cz.1 i 2: jerzyzieba.com/jerzy-zieba-czyta-ukryte-terapie
Szukaj w treści odcinka
Że to nas zabije, że to zniszczy zdrowie Polaków.
Ja słyszałem, ale nikt nie powiedział jak wyjść z WHO, bo ten pakiet WHO zniszczy zdrowie Polaków, no i zniszczy zdrowie obywateli innych państw należących do WHO.
Naród żydowski na arenie międzynarodowej oskarżył Polaków o zbrodnię w Jedwabnym.
Przeciętny Amerykanin powie, i to jest autentyk naprawdę, bo to było przy mnie, że to wy Polacy spaliliście Żydów w tej stodole.
Jedyną możliwością obrony wizerunku i honoru każdego Polaka, aby dotrzeć do prawdy, jest kontynuacja ekshumacji jedwabnego.
polski rząd w sposób absolutny nie pozwala dojść do prawdy oraz bronić honoru i godności każdego Polaka.
Więc tutaj nie chodzi o prawdę dla Polaków.
Do solarium za chwilkę dojdę.
Jolanta Aleksandra, ale to wiesz, sprawy tarczycy opisałem, pozwól, że nie będę tutaj robił.
Ewa Załęska wpisała, że haniebne wypowiedzi o Polakach takich, w cudzysłowie, autorytetów z obywatelstwem polskim, jak Olga Tokarczuk.
Poprawcie mnie, jeśli powiem coś źle, ale ja też widziałem, że chyba, kto to powiedział, nie pamiętam, właśnie, że to Polacy wymordowali tam, wiecie, w tym Wiedwabnem.
Jak przyznawa w dużej mierze, jest to konsekwencja jej przesadniej częstych wizyt w solariach w czasie młodości.
i zrobić wszystko, żeby przed każdym wejściem do solarium, od którego byłam uzależniona jako młoda dziewczyna i to jest jakby cena, którą teraz płacę za swoją głupotę.
Brak świadomości, naiwność, brak wiedzy elementarnej, żeby w każdym miejscu, gdzie jest solarium,
Już dawno w solarium nie byłam.
Jeśli się pójdzie na solarium i się leży plackiem po to, żeby się opalić, to you're asking for trouble.
Ale to nie jest wina solarium.
To jak ma ktoś 17 lat i jednego dnia mu brakuje do 18, to nie może wejść do solarium, tak?
Solaria powinny być używane.
Solaria powinny być używane.
Do solarium chodzimy na dwie, może trzy minuty, droga do do.
Wielu Polaków, tak jak się dowiaduję, wolą jechać gdzieś do Turcji, bo taniej.
A co na to obsługujący te solary?
Nadia Topola pisze.
Czyli jak mam korzystać z solarium i jamarczyk?
Ostatnie odcinki
-
#952 Patrzą i nie widzą czy nie chcą widzieć?
26.06.2026 11:01
-
#951 Kto niszczy zaufanie Polaków do medycyny?
24.06.2026 11:00
-
#950 Postęp czy kłamstwo...
19.06.2026 11:01
-
#949 Takie głosowania tylko w Polsce!!
17.06.2026 11:03
-
#948 Lex Szarlatan raz jeszcze.
15.06.2026 11:01
-
#947 Czy protesty to sztuka dla sztuki?
08.06.2026 11:00
-
#946 Przygotujmy się na... ZMIANY !
03.06.2026 11:00
-
#945 Dlaczego debaty publiczne to konieczność!
01.06.2026 11:00
-
#944 Czy "domino" Polska DB ruszyło?
27.05.2026 11:01
-
#943 Czy widzimy już początek pozytywnych zmian?
25.05.2026 11:01