Mentionsy
#911 Czy damy radę odzyskać Polskę?
Zobacz nagranie tego spotkania LIVE tutaj: https://tv.jerzyzieba.com/filmy/VLrYNyZpWQ/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK
Wszystkie suplementy Visanto znajdziesz w sklepie: https://ukryteterapie.pl
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www.jerzyzieba.com
Spotkania na żywo: jerzyzieba.com/live
Biblioteka spotkań i materiałów edukacyjnych: tv.jerzyzieba.com
Specjalnie dla Ciebie czytam audiobooki Ukryte Terapie cz.1 ,2 i 3: jerzyzieba.com/jerzy-zieba-czyta-ukryte-terapie
Szukaj w treści odcinka
Więc dbajmy o ten język jakoś i starajmy się.
Pilnuję się sam, żeby nie używać w sposób niewłaściwy języka polskiego, no bo w tej chwili w szczególności ten język polski powinniśmy naprawdę hołubić, powinniśmy dbać o ten język i pilnować tego, żeby nie mówić tak jak w tej chwili słyszymy bardzo często te om i om i om i om.
Że to robicie, bo dbajmy, tak jak powiedziałem, o ten język polski.
No ale ktoś musi tę gotówkę od nich odbierać, prawda?
To jest prezydent Polski i DB.
No niestety nasz umysł jako człowiek funkcjonuje w ten sposób, że my nie odbieramy szybko informacji dotyczącej spraw ogólnych, spraw społecznych i tak dalej i tak dalej.
Ale dobrze, że takie spotkanie się odbyło.
Pamiętacie ten Fundusz Odbudowy Polski, Krajowy Plan Odbudowy Polski?
Najpierw zniszczyli, a teraz mówią, będziemy teraz odbudowywać.
Więc tak, ja pani doktor dałem argumenty, które są, słuchajcie, nie do odbicia.
Po prostu nie do odbicia.
Bo mi się wydaje, że pan Bogdan inaczej rozumie DB niż ty Jurek.
Na przykład chce sam napisać coś podobnego do DB oraz chce utworzyć swój system do głosowania.
Jurku, ludzie brednie piszą o jakiejś innej DB.
Kto będzie dbał teraz o tych, którzy mają dzisiaj 40 lat?
Kto będzie dbał za 20 lat?
Za 10 lat już nikt o nich nie będzie mógł dbać.
Naczelna Izba Lakarska ani władze Katowic nie dmą, nie bębnią w tarabany, że taka konferencja się odbędzie.
Ostatnie odcinki
-
#950 Postęp czy kłamstwo...
19.06.2026 11:01
-
#949 Takie głosowania tylko w Polsce!!
17.06.2026 11:03
-
#948 Lex Szarlatan raz jeszcze.
15.06.2026 11:01
-
#947 Czy protesty to sztuka dla sztuki?
08.06.2026 11:00
-
#946 Przygotujmy się na... ZMIANY !
03.06.2026 11:00
-
#945 Dlaczego debaty publiczne to konieczność!
01.06.2026 11:00
-
#944 Czy "domino" Polska DB ruszyło?
27.05.2026 11:01
-
#943 Czy widzimy już początek pozytywnych zmian?
25.05.2026 11:01
-
#942 Czy tylko zdrowie powinniśmy mieć w naszyc...
22.05.2026 11:00
-
#941 Bez serc, bez ducha to szkielety nie ludzi...
20.05.2026 11:01