Mentionsy
#895 Dlaczego nie chcą nawet spróbować?
Zobacz nagranie tego spotkania LIVE tutaj: https://tv.jerzyzieba.com/filmy/N7rv5PJmL3/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK
Wszystkie suplementy Visanto znajdziesz w sklepie: https://ukryteterapie.pl
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www.jerzyzieba.com
Spotkania na żywo: jerzyzieba.com/live
Biblioteka spotkań i materiałów edukacyjnych: tv.jerzyzieba.com
Specjalnie dla Ciebie czytam audiobooki Ukryte Terapie cz.1 i 2: jerzyzieba.com/jerzy-zieba-czyta-ukryte-terapie
Rozdziały (1)
Wisanto gwarancja, że macie to, co jest.
Sponsorzy odcinka (1)
"Wisanto gwarancja, że macie to, co jest."
Szukaj w treści odcinka
Józefa Czesyk, tyle razy to opisałem, znowu naprawdę, ile razy mam to powtarzać, że jeżeli jest witamina D3, kiedy się suplementujemy witaminą D3 bardziej agresywnie, to trzeba brać witaminę K2 MK7, tylko nie podrabianą, nie taką, która jest w kroplach, bo w kroplach może jej już nie być.
Bo ktoś mówi, a jak witaminy D3 tyle, to winy K2, MK7 tyle.
Ja nic nie wiem, że K2 plus D3 nie bierzemy w kroplach.
Nie bierzemy, bo K2 jest niesamowicie wrażliwa na światło.
Nie może być witamina K2...
Witamina K2 MK7 nie może być w kroplach, bo ryzykujemy to, że tam może już jej nie być.
Ale widzicie, na rynku jest bardzo dużo tych witamin, gdzie K2 jest w kroplach, bo to jest tańsze w produkcji.
Dlatego właśnie tu K2, MK7 jest w kapsułkach.
Ola, według mojego rozumku po zerwaniu bicepsa, mam opis, przygotowałem się do podania 300 tysięcy jednostek witaminy D3, biorąc K2 po 200 mikrogramów, magnes po zrobieniu badania miałem 111.
K2 MK7 w spreju.
Panie Jerzy, czy to prawda, że K2MK7 zagęszcza krew?
Powiedzcie, co ja mam zrobić, żeby ludzie zajrzeli i zobaczyli, co to jest witamina K2MK7?
Ostatnie odcinki
-
#952 Patrzą i nie widzą czy nie chcą widzieć?
26.06.2026 11:01
-
#951 Kto niszczy zaufanie Polaków do medycyny?
24.06.2026 11:00
-
#950 Postęp czy kłamstwo...
19.06.2026 11:01
-
#949 Takie głosowania tylko w Polsce!!
17.06.2026 11:03
-
#948 Lex Szarlatan raz jeszcze.
15.06.2026 11:01
-
#947 Czy protesty to sztuka dla sztuki?
08.06.2026 11:00
-
#946 Przygotujmy się na... ZMIANY !
03.06.2026 11:00
-
#945 Dlaczego debaty publiczne to konieczność!
01.06.2026 11:00
-
#944 Czy "domino" Polska DB ruszyło?
27.05.2026 11:01
-
#943 Czy widzimy już początek pozytywnych zmian?
25.05.2026 11:01