Mentionsy
Reportaż: Magenta, czyli życie w kolorze fuksji
Zanim się poznały przemierzały, czasami z trudem i duszą na ramieniu, korytarze Instytutu Onkologii w Gliwicach. W końcu, za sprawą lekarzy, ich drogi się przecięły. Justyna Dec i Marzena Łukowska-Chmiel to kobiety, które na bazie choroby zbudowały nie tylko swoje nowe życie zawodowe, ale i swoje nowe ja”.
Jadwiga Woźnikowska i Jacek Kurkowski zapraszają do wysłuchania reportażu "Magenta, czyli życie w kolorze fuksji”
Szukaj w treści odcinka
Teraz właściwie Instytut to traktuje jako takie moje drugie miejsce poza domem, dlatego że oprócz tego, że tam się leczyłam, no długo się leczyłam, w tej chwili jeżdżę na kontrolę, ale też dużo organizujemy tam rzeczy dla pacjentów onkologicznych, więc nie przeraża mnie.
Ostatnie odcinki
-
Reportaże: Jak brzmią Tychy?
25.06.2026 14:35
-
Reportaż: Muzykoterapia
18.06.2026 14:35
-
Reportaż: Brylantowe gody
17.06.2026 10:38
-
Reportaż: Industriada 3
11.06.2026 15:01
-
Reportaż: Industriada 2
10.06.2026 14:35
-
Reportaż: Industriada
01.06.2026 14:35
-
Reportaże: Tychy - miasto dla ludzi
28.05.2026 14:35
-
Reportaże: Miłosierni na ulicy
28.05.2026 13:09
-
Reportaż: Koncert Iskierki
26.05.2026 14:35
-
Reportaż: Duma Kopciowic
25.05.2026 15:56