Mentionsy

Radio Stacja 4
Radio Stacja 4
13.05.2026 11:15

O Klasyku, varze i włoskich melodramatach (Budka Komentatorska #57)

Walka o mistrzostwo co prawda trwa jeszcze jedynie w Polsce i Anglii, ale nie zmienia to faktu, że za nami kolejny ciekawy piłakrski weekend we Włoszech, Niemczech czy Hiszpanii, który tradycyjnie omówmiy w kolejnym odcinku "Budki Komentatorskiej".

Rozdziały (11)

1. Podsumowanie wyników meczów Ekstraklasy

Podsumowano wyniki meczów Ekstraklasy, w tym Lecha Arka, Widzewa Lechia, Jagiellonii z Pogonią, Górnika Zagłębie i innych. Opisano kluczowe momenty i wyniki meczów.

2. Nominowani do nagród Ekstraklasy

Komentator omówił nominowanych do nagród Ekstraklasy, w tym bramkarza, obrońcy, pomocnika, napastnika i trenera sezonu.

3. Diskussja nad nominacjami do nagród

Komentator i gość dyskutowali nad prawdopodobnymi zwycięzcami nagród, w tym bramkarza, obrońcy, pomocnika, napastnika i trenera sezonu.

4. Mecz Legii z Nieczeczą

Komentator omówił mecz Legii z Nieczeczą, wskazując na ważność zwycięstwa dla Legii i zmiany w strategii drużyny.

5. Perspektywy Widzewa na końcówkę sezonu

Komentator dyskutował z gościem o możliwościach Widzewa na końcówkę sezonu i utrzymanie się w lidze.

6. Planowane mecze w najbliższej kolejności

Komentator podał informacje o planowanych meczach Widzewa, w tym z Koroną i Piastem.

7. Derby Rzymu i perspektywy Serie A

Rozmowa skupia się na najbliższym derbie Rzymu między Rzymem a Lazio, a także na perspektywach Serie A, w tym na meczach Lig Mistrzów i utrzymania.

8. Dennis Ündav - sezonowy analiza

Podróżnicy analizują sezon Dennis Ündava w Stuttgartu, podkreślając jego kluczowe bramki i asysty.

9. Mecz Liverpool - Chelsea i Premier League

Analiza kluczowego meczu Arsenal - West Ham, z kluczowym decyzyjnym decyzją VAR'u, i perspektywy Premier League, z podkreśleniem Arsenal jako lidera.

10. La Liga i El Clasico

Analiza wyniku i przebiegu meczu El Clasico, z uwzględnieniem statystyk i reakcji kibiców.

11. Reakcje i perspektywy dla Realu

Krytyka reprezentacyjności Realu, dyskusja nad przyszłością klubu, w tym potencjalne zmiany trenera i transferów.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 13 wyników dla "Ligi Mistrzów"

No i Parma już wydaje się, że może witać się z Gąską, pokona Romę, a Roma znowu się wyleje i będzie znowu dalej od Ligi Mistrzów i tak dalej.

Gwizdów pełni zasłużonych, bo jednak jeśli jesteś Milanem i jeśli gonisz mistrzostwo, a potem okazuje się, że możesz wylecieć z Ligi Mistrzów,

No byłoby to uderzające, gdyby Daniele De Rossi urwał punkty Milanowi, co spowodowałoby, że Roma wróciłaby po latach do Ligi Mistrzów.

Ale tak, Stuttgart tym spotkaniem może nie tyle sobie zapewnia, co jest coraz bliżej Ligi Mistrzów.

czym dało wystarczającą ilość punktów na tyle, że to właśnie hiszpańska La Liga będzie miała pięć drużyn z ligi, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, więc rywalizacja się tym bardziej zaogniła w ten weekend i tym bardziej obie drużyny wiedziały, że nie mają nic do stracenia i zwycięsko wyszła drużyna trenera Huenesa, Bayer Leverkusen chyba pozostaje z Ligą Europy, aczkolwiek biorąc pod uwagę początek sezonu i

Hoffenheim swój mecz też wygrał z Werderem 1-0, tutaj to jest jedynie jako ukazanie tej walki o Ligę Mistrzów i szykuje się bardzo ciekawa końcówka sezonu, jeśli chodzi o gol areny, ponieważ tak się nazywa chyba multiliga Bundesligi.

ale na stanie Wolfsburga przyjechał Bayern, Bayern zbity jak pies po porażce w wypłówniarze Ligi Mistrzów, z jedną misją jak najszybszego odkłucia się.

Skoro już wiemy, że nie będzie pięciu drużyn niemieckich, jeśli chodzi o drabinkę ligową, bo jak mówiłem, finał Ligi Europy, Freiburg, Aston Villa może dać Freiburgowi Ligę Mistrzów, to kogo uważasz, że awansuje do Ligi Mistrzów?

Hoffenheim też byłoby dosyć ciekawe, ponieważ pamiętam jak Hoffenheim właśnie grało ten playoff do Ligi Mistrzów.

Też nasz kolega, który z nami od jakiegoś bardzo dawnego czasu nie nagrywa, Paweł, jak się go pytałem, kogo by chciał, żeby awansował do Ligi Mistrzów, powiedział, że najbardziej chciałby, żeby Stuttgart awansował właśnie.

Trochę smutno się na to patrzy, aczkolwiek Liverpool w sumie gra o nic, bo Liga Mistrzów jest raczej przyklepana, a Chelsea gra o awans do Ligi Konferencji.

Pewnym jest to, że wiemy jakie cztery zespoły już wejdą do Ligi Mistrzów, czyli Barcelona, Real Madryt, Villarreal i Atletico Madryt.

No i jak się okazało walka o Ligę Mistrzów się skończyła, szybciej się zaczęła, ponieważ Betis swój mecz wygrał, Celta swój mecz przegrała i tym samym Betis jest piątą drużyną z Hiszpanii, która zagra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.