Mentionsy

Radio Stacja 4
Radio Stacja 4
24.04.2026 10:44

Dwie strony Błoń #6

W kolejnym odcinku dwóch stron błoń porozmawiamy o zbliżających się spotkaniach Wisły i Cracovii. Biała Gwiazda zmierzy się z GKS-em Tychy natomiast Cracovia pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią.

Rozdziały (7)

1. Smutek z powodu śmierci Jacka Magiery

Podróżnicy wspominają o śmierci Jacka Magiery, trenera reprezentacji Polski, i wyrażają współczucie dla jego rodziny.

2. Kraków - sytuacja i transfery

Podróżnicy omawiają sytuację Kraków, jego wyniki i transfery, zwracając uwagę na brak zdecydowanych wyników i nieudane transfery.

3. Analiza transferów i meczów

Podróżnicy szczegółowo analizują transferów i meczów Kraków, podkreślając brak dobrej decyzji w transferach i słabe wydania w meczach.

4. Mecz z Górnikiem i Arką

Podróżnicy skupiają się na analizie meczów z Górnikiem i Arką, podkreślając brak doświadczenia Mateusza Klacha i jego słabe wydanie.

5. Podsumowanie i refleksje

Podróżnicy podsumowują sytuację Kraków, wyrażając swoje zdanie o transferach i meczach, a także podkreślając brak doświadczenia i dobrej decyzji w transferach.

6. Mecz z Górnikiem i Ruchem

Podróż do meczów Wisły z Górnikiem i Ruchem, analiza wyników i stanu gry

7. Stan gry Wisły i jej rywali

Analiza stanu gry Wisły, jej rywali i perspektyw awansowych

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 8 wyników dla "Hasic"

Letnie oraz zimowe nie były aż tak dobre jak tamte letnie i zimowe, czy chociażby tam był wtedy Perković, Hendriksson, Hasic, Alamari, Van Buren też był niezłym zawodnikiem, także tych piłkarzy naprawdę było sporo.

No Majgard wypalił, a Olafsson no tak... Ja pamiętam lato, ja pamiętam lato 2024 roku, no tam przed Hasic, no to to już jest taki transfer, który

To był taki transfer chyba nawet last minute, bo on przyszedł w połowie sierpnia i każdy wtedy mówił, że przychodzi ktoś na uzupełnienie, ale jednak Hasic pokazał w ostatnich sezonach, że jest zawodnikiem bardzo dobrym.

No naprawdę, trzy, cztery razy tak jak ładnie wypuścił, czy to Sansa, czy to Hasicia, to przecież on dawał otwierające podanie do Sansa wtedy, co on uderzał z lewej nogi, co tak ładnie skrócił kąt grobelny i to wybronił.

Więc na pewno sans na spore wyróżnienie, na minus Hasic i to można powiedzieć, że prócz tej asysty, gdzie po prostu posadził Goinego na czterech literach ponownie, i to jeszcze asysta z prawej nogi, warto dodać, do Perkowicia, to nie zrobił nic, zresztą Perkowicz też nie zagrał za dobrego meczu, ale strzelił bramkę, więc się wyrównało.

Dla niego Klich i Hasich to są piłkarze klasy...

On myśli, że to jest jak Messi kiedyś w Barcelonie, że Hasic może grać beznadziejnie 80 minut, ale ci da jedną wrzutkę, która da mu asystę albo otwierające podanie.

Największy minus, tak jak powiedziałeś, Klix zdecydowanie, Hasic, Perkovic też po prostu jak junior się dawał ogrywać temu Kubiakowi w pierwszej połowie.