Mentionsy

Radio Stacja 4
Radio Stacja 4
21.05.2026 11:57

Dwie strony Błoń #11

W najnowszym odcinku poświęconym Wiśle Kraków i Cracovii porozmawiamy o awansie Wisły do PKO BP Ekstraklasy jak i również potencjalnym wejściu do klubu biznesmena Wojciecha Kwietnia. W Cracovii napięta sytuacja związana z potencjalnym spadkiem "Pasów" z Ekstraklasy. Zapraszamy!

Rozdziały (5)

1. Wprowadzenie i Wisła-Kraków

Podstawowe informacje o podcastzie i omówienie awansu Wisły do Ekstraklasy po 4 latach.

2. Awans Wisły i jego kontekst

Analiza awansu Wisły do Ekstraklasy, jego konsekwencji i kontekstu historii klubu.

3. Klub Wisła i jego meczesze

Opis meczów Wisły w pierwszej lidze, w tym awansu i przegranych meczów z takimi klubami jak Odra, Chrobry Głogów i Puszcza.

4. Transferi i zawodnicy Wisły

Analiza transferów i zawodników Wisły, w tym skrzydłowych i ich wpływu na wyniki klubu.

5. Sytuacja Wisły i Krakowii

Rozmowa skupia się na przyszłym sezonie Ekstraklasy, konkretnie na sytuacji klubów Wisła i Kraków, a także na transferach i perspektywach dla obu drużyn.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 3 wyniki dla "Wójcik"

Więc ogólnie wydaje mi się, że mecz z Motorem będzie cholernie ważny i jest Krakowia przetrzebiona kartkami, bo nie ma Praszelika, nie ma Minczewa, nie ma Hendricksona, no jak za tymi dwoma płakać totalnie nie będę, to za Hendricksonem trochę tak, bo będę musiał widzieć w obronie Szutalo, Traore i Wójcika, co nie do końca trochę mnie uspokaja, oczywiście przez kara Wójcika.

Jeśli Wójcik pójdzie za poniżej 5 milionów, ja w to nie wierzę z taką długością kontraktu.

I też myślę, że Perkowicz też nie pójdzie za mniej niż 5, Hasic pójdzie za 4, 4,5, 3,5 może jakoś tak, tylko czy tam idzie jeszcze 35% do tego Beciktaszu, ale ja nie wierzę i nie jestem w stanie uwierzyć, że Wójcik pójdzie za mniej niż 6 milionów.