Mentionsy

Radio MORS
Radio MORS
11.04.2024 11:55

Radio MORS - sKOŁOwani - 21.03.2024

Dzisiaj porozmawiamy na temat działalności Koła Naukowego Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi Manu. Dowiecie się jak ono działa, czego można się w nim nauczyć i dlaczego warto do niego dołączyć!

Rozdziały (12)

1. Wprowadzenie i przedstawienie gości

Iwo Pastuszka przedstawia gości: Weronikę Kawskę i Aleksandrę Hradikowę.

2. Zajęcia i warsztaty Koła Naukowego Psychologii

Weronika opisuje zajęcia i warsztaty Koła Naukowego Psychologii, w tym rekrutację i spotkania.

3. Motywacja do dołączenia do koła

Weronika opowiada o swojej motivacji do dołączenia do koła i funkcji prezeski.

4. Rola HR w kołach naukowych

Aleksandra Hradikowa opisuje swoją rolę w kołach naukowych i projektach.

5. Badania i projekty koła

Weronika i Aleksandra opowiadają o badaniach i projektach koła naukowego.

6. Aktywność w kołach naukowych

Weronika opowiada o korzyściach aktywności w kołach naukowych i jej doświadczeniu.

7. Styczność z doświadczonymi członkami

Weronika opowiada o doświadczeniach członków koła i ich obecnej pracy.

8. Wolontariat i aktywność poza uniwersytetem

Weronika i Aleksandra opowiadają o wolontariacie i aktywności poza uniwersytetem.

9. Przyszłe projekty koła

Weronika i Aleksandra opowiadają o przyszłych projektach i zamiłowaniach koła.

10. Dołączenie do koła i możliwości

Weronika i Aleksandra opisują możliwości dołączenia do koła i role w różnych działach.

11. Zakres działań w różnych działach

Weronika opisuje zadania w działach HR, PR i grafik.

12. Oczekiwania na przyszłość

Weronika opowiada o oczekiwaniach na przyszłość i ofertach pracy.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 8 wyników dla "HR"

Dzisiaj moimi gośćmi jest Weronika Kawska, prezeska Brevimanu oraz Aleksandra Hradikowa, koordynatorka ds. HR i grafik Brevimanu, czyli Koło Naukowe Psychologii, Organizacji i Zarządzania.

Teraz mam pytanie do Oli, jako, że jesteś w dziale HR, tak?

W HR-ze, no to rekrutacją jak najbardziej i do naszego koła rekrutujemy najczęściej raz w roku.

I w moim przypadku tak naprawdę moja rozmowa rekrutacyjna, jak rekrutowałam się do działu HR, była właściwie o tym, co robiłam, jakie robiłam projekty w kole naukowym czy stowarzyszeniu psychologicznym, jak jeszcze w nim byłam.

Po studentach, którzy już skończyli, którzy gdzieś byli przede mną w tym kole, też dzięki temu takie aktywne uczestnictwo, gdzieś też bycie na naszych social mediach, gdzieś w zdjęciach dało im takie doświadczenie już w pierwszych projektach i tak naprawdę większość z nich pracuje w HR-ze gdzieś w Trójmieście.

Mamy właśnie dział HR, PR, grafiki i potem też wsparcie zarządu i właśnie zarząd.

A jeszcze ciągnąc to właśnie, jakbym był członkiem i chcę dołączyć do HR-u, jakie by mnie mogły spotkać zadania?

Na przykład w HR-ze to jest współorganizacja rekrutacji, to jest jakaś taka nauka w sumie, jak tu zrobić fajną rekrutację.