Mentionsy

Radio MORS
Radio MORS
06.06.2024 11:35

Radio MORS - Fala Krytyki - 15.05.2024

"Ten odcinek Fali jest dla każdego, kto się tu wyświetla" ~Miły ATZ pewnie by tak powiedział, gdyby słuchał Fali Krytyki, ale że nie słucha, to nie powiedział. My za to możemy powiedzieć, że ten odcinek jest dla wszystkich fanów ostrego rzępolenia, bo poza Miłoszem z Gniezna/Gdyni, dostaniemy też dawką \m/ CIĘŻKIEJ MUZY \m/ w postaci Knocked Loose.

Rozdziały (9)

1. Wprowadzenie i przedstawienie gości

Wprowadzenie do programu przez hosta, przedstawienie gościa i tematu odcinka.

2. Analiza utworu Miłego ATZ

Analiza utworu Miłego ATZ z podkreśleniem tematu Gdyni.

3. Przedstawienie Miłego ATZ i jego muzyki

Przedstawienie Miłego ATZ jako artysty polskiej sceny muzyki basowej.

4. Analiza albumu Miłego ATZ 'Acid Moro'

Analiza albumu 'Acid Moro' z podkreśleniem jego długości i eksperymentalności.

5. Przegląd utworów i stylów w 'Acid Moro'

Przegląd utworów i stylów w 'Acid Moro' z podkreśleniem Gdyni.

6. Analiza drugiego CD 'Acid Moro'

Analiza drugiego CD 'Acid Moro' z podkreśleniem jego hip-hopowego stylu.

7. Zakończenie odcinka

Zakończenie odcinka z prezentacją nagrania i zakończeniem programu.

8. Krytyka 'Acid Moro'

Korepetytor krytykuje album 'Acid Moro', notując, że teksty są nierówno zrobione, a niektóre utwory są monotonne. Jednak zauważa, że na drugim CD-ku jest więcej dobrych tekstów i zdecydowanie zaleca escuchę albumu.

9. Krytyka Knoklus

Krytykowanie muzyki Knoklus, omówienie ich stylu i popularności, recenzje i opinie o albumie.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "ATZ"

To idzie do każdego, kto się tu wyświetla, czyli miły ATZ w utworze, kto się wyświetla z Jupikiem, znaczy z Jupiejem, ale z Jupikiem.

Tak, Miły ATZ to jest...

No dobra, ale Miły albo ATZ albo Miłosz albo Misza.

No i ATZ tak naprawdę chyba jako jeden z takich popularniejszych przedstawicieli albo jako jeden z niewielu tak naprawdę, bo może jest jakiś undergroundowy ziom, który też grime robi w Polsce.

To jest podrabiaństwo, ale w każdym razie... Miły ATZ to jest człowiek, który do Polski sprowadza jak wujek ze Stanów dobrobyt za...

Ten Miły ATZ nie jest tylko jako Miły ATZ, ale też jest przedstawicielem sceny muzyki basowej, o czym część często bardzo mówi.

No tak, bo Miły ATZ to jest jedna druga świętego basu oczywiście i to też jest...

A co do ATZ, no to jak wychodzi miło ATZ, to ja mam na twarzy dwukropek, myślnik, nawias.

Ogólnie, jak przedstawię, to mamy takich tutaj dwóch w sumie ATZ Enjoyerów, bo

Jest niesamowicie świeżą płytą i też powiem coś z tej płyty ATZ Always Fresh Czerstwi Idole Precz.

I trzeba przyznać, że naprawdę jeśli szuka się świeżości na polskiej scenie, to ATZ jest takim go to według mnie.

Brytyjski w ogóle album właśnie, to jest ta brytyjska część ATZ-a, bo można sobie go tak właśnie podzielić na tego klubowego, basowego... I jakiegoś tam?

I tak naprawdę na AC Tomorrow mamy te właśnie dwie twarze ATZ-a, bo jeden CD-ik to jest właśnie ten klubowy, świętobasowy, grajmowy ATZ, a drugi to jest truskulowy, hip-hopowy ATZ.

Tak, na samym koncercie w ogóle został przedstawiony mi koncept, ja bym się nie domyślił, że o to chodziło, ale ATZ powiedział, że pierwsza płyta to jest taka jego osobista, a druga to jest laurka dla Gdyni.

Acid Moro to album łączący wszystkie style i nurty, w których porusza się ATZ.

I jak poczytasz sobie opisy, nie wiem, pod jakimiś właśnie projektami, które oni wrzucają gdzieś, w sensie ATZ wrzuca albo Święty Baz wrzuca, to te opisy...

To było Full Time Raver z Miłego ATZ ze Snowim na Ficie.

Tak, jest rapowy love song i to jest w ogóle coś, z czym ja bym wcześniej totalnie ATZ-a nie skojarzył.

Ale to jest ATZ.

Jakby miły ATZ znał taki utwór, co się nazywa Daj Znać od Świętego Bejsa, to by wiedział, jak robić dobry refren.

Bo ATZ powiedział na jednym z utworów, tylko zgubiłem to teraz oczywiście.

No i właśnie, jakby ten może podział był jeszcze bardziej dopełniony, że byłoby widoczne, gdzie jest ten klubowy, imprezowy ATZ Grajmowy, a gdzie jest ten truskulowy, to myślę, że mieliby się jeszcze tego przyjemniej słuchało, jak i tak już jest ten podział na dwa CD-ki.

No i wiesz właśnie... Więc nie, ATZ, ty się nie znasz, ja ci powiem lepiej, co ty

Dlatego ja mam to, co powiedziałeś, to co ATZ się powiedział na koncercie, mi pasuje, bo więcej treści mają dla mnie utwory na drugim CD-ku, bo tam ten koncept jest znany.

Co też jest na niektórych, mi to nie przeszkadza, kiedy beat jest świetny i ATZ ma świetny flow i sobie leci i mi to nie przeszkadza.