Mentionsy

Radio LUZ
Radio LUZ
06.06.2026 13:19

Akademicka Kwarta #31 z Agnieszką Traczyk

Dominik Wojciechowski zaprasza na audycję o bieżących wydarzeniach i ludziach uczelnianego sportu. W Akademickiej Kwarcie mamy świeże relacje z rywalizacji oraz zapowiedzi nadchodzących zmagań. O tym jak wygląda i jak powinien wyglądać świat sportu akademickiego dyskutujemy z ludźmi z wewnątrz - ze studentami i wykładowcami.

Rozdziały (7)

1. Witamy i przedstawienie gości

Dominik i Jacek przedstawiają gościa, Agnieszkę Traczyk, która jest dziennikarką Akademickiego Radio LUZ.

2. Oglądanie meczu Majich-Fanickiej

Agnieszka opisuje mecz Majich-Fanickiej, który odbył się w Roland Garros i jest dla niej osiągnięciem.

3. Dolnośląska Liga Międzyuczelniana

Agnieszka opisuje rywalizację w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej, w której zaznaczono mocną reprezentację Uniwersytetu Medycznego.

4. Prognozy na nadchodzące turnieje

Agnieszka podaje prognozy na nadchodzące turnieje, w tym na Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie.

5. Akademicki tenis na Dolnym Śląsku

Agnieszka opowiada o poziomie akademickiego tenisa na Dolnym Śląsku i jego rosnącym zainteresowaniu.

6. Podsumowanie i podziękowania

Dominik podziękowuje Agnieszkie za rozmowę i zaprasza do ponownego słuchania.

7. Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej

Dominik podsumowuje wyniki Akademickich Mistrzostw Polski w jeździectwie, w tym sukcesy z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 7 wyników dla "Akademickich"

No dodajmy jeszcze, że Medycy, przepraszam, że wejdę w słowo, dodajmy jeszcze, że Medycy reprezentują nas na finale Akademickich Mistrzostw Polski, o który zaraz zapytam.

Wyjście do finałów Akademickich Mistrzostw Polski, bo półfinaliści właśnie turnieju wrocławskiego awansowali do kolejnej fazy.

Ogromnego sukcesu z udziałem Politechniki Wrocławskiej i zawodniczek sekcji koszykówki, które na szóstym miejscu w Polsce kończą rywalizację w tegorocznych Akademickich Mistrzostwach Polski.

A żeby jeszcze bardziej docenić tutaj wysiłki zawodniczek Politechniki Wrocławskiej, to zdajmy, że w grupie D właśnie z mistrzyniami akademickich Mistrzostw Polski rywalizowały z drużyną z Gdyni.

Wrocław i one awansują do finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Ostatnia rywalizacja, z którą chcemy Was zapoznać, miniona rywalizacja Akademickich Mistrzów Polski, to Ampy w Jeździectwie.

A dzieje się właśnie na bieżąco w Warszawie i cóż za wspaniała strefa rozgrywania Akademickich Mistrzostw Polski w Koszykówce 3x3, bo te zawody rozgrywane są w wyjątkowej przestrzeni, tuż pod Pałacem Kultury i Nauki, a ta przestrzeń jest częścią strefy Mistrzostw Świata w Koszykówce 3x3.