Mentionsy
ROZPRAWA Z JĘZYKIEM
05.06.2025 08:00
Pracujemy na produkcji czy przy produkcji?
Szukaj w treści odcinka
Znaleziono 1 wynik dla "Gnaj"
Ten przyjmę Gnaj jest teraz na fali, wolą pracować na produkcji, ale ja przyznałbym tutaj rację obu użytkownikom polszczyzny i nie oceniałbym tej konstrukcji na produkcji z punktu widzenia nawet osobistego jako konstrukcji błędnej, aczkolwiek ona może budzić pewne wątpliwości i czasem gdybyśmy mieli do wyboru, aby nie budzić tych wątpliwości, wybierzmy konstrukcję przy produkcji.
Ostatnie odcinki
-
O powiedzeniu - Pokażę Ci gdzie raki zimują
22.06.2026 08:00
-
O związku wyrazowym wziąć rozwód z żoną czy mężem
19.06.2026 08:00
-
Czym jest alasz?
18.06.2026 08:00
-
O powiedzeniu - Uciec tam gdzie pieprz rośnie
17.06.2026 12:44
-
Rozprawa o afirmacji
17.06.2026 12:39
-
Wielkie litery w tekstach reklamowych
17.06.2026 12:39
-
O poprawności wyrażenia „umieć w coś”
15.06.2026 12:05
-
Rozprawa o słowie kultowy
12.06.2026 10:55
-
Czy poprawny jest zwrot - musisz zjeść węgli?
11.06.2026 10:55
-
Współprowadzący program czy programu?
10.06.2026 10:51