Mentionsy

Puls Trójki
Puls Trójki
12.06.2026 15:30

Wyjątkowa sesja pacjentek onkologicznych. "Radość trzeba obudzić"

Pacjentki onkologiczne wzięły udział w szczególnej sesji zdjęciowej przygotowanej przez radiową Trójkę. O wyjątkowym wydarzeniu opowiadały w "Pulsie Trójki" jego inicjatorka i autorka podcastu "Onko Story" Agnieszka Trzeciakiewicz oraz jedna z bohaterek sesji Edyta Głos.

Rozdziały (5)

1. Wprowadzenie i opowieść o sesji

Agnieszka Laskowska i Edyta Głos opowiadają o niezwykłej sesji fotograficznej dla kobiet po chorobach onkologicznych.

2. Historia koronacji Onkostory

Agnieszka Laskowska opowiada o koronacji Onkostory i jej znaczeniu dla bohaterek.

3. Opowieść Edyty Głos

Edyta Głos opowiada o swoim doświadczeniu z choroby nowotworowej i koronacji.

4. Rozmowa o pomocy dla osób chorujących

Agnieszka Laskowska i Edyta Głos poruszają temat pomocy osobom chorującym i ich rodzinom.

5. Zakoncowanie sesji i przyszłe projekty

Agnieszka Laskowska podsumowuje sesję i podziękowuje za udział w niej Edyta Głos i Agnieszka Trzeciakiewicz.

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 2 wyniki dla "Agnieszka Trzeciakiewicz"

W studiu Pulsu Trójki są Agnieszka Trzeciakiewicz, którą słuchacze Trójki znają z audycji Onkostory.

Edyta Głos, Agnieszka Trzeciakiewicz, Agnieszka Laskowska.