Mentionsy

Idź Pod Prąd NOWOŚCI
Idź Pod Prąd NOWOŚCI
08.10.2025 07:56

Żurek małpą, Czarnek osłem? | Giertych demaskuje "sędziów" SN | IPP

Czarnek: Żurek jest jak małpa z brzytwą, wszystko zbroczone krwią Giertych składa zawiadomienie na "osoby udające sędziów SN" Obajtek, Dworczyk z uchylonymi immunitetami, kiedy proces? #Czarnek Żurek #Giertych #polityka 📧 Napisz: [email protected] 📞 Zadzwoń: 536 813 435 📌 Bądź na bieżąco: http://idzpodprad.pl 🧩 Wesprzyj: https://idzpodprad.pl/wsparcie ☕ Kup nam kawę: https://buycoffee.to/idzpodpradtv Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy: https://www.youtube.com/channel/UCUZ9x49ZuhZt1QVJafMy5rA/join

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "PiS"

PiSowi się to nie podoba, a wyborcy, obywatele nie.

Osoby podpisujące się jako sędziowie Sądu Najwyższego stwierdziły, że pozostawią go bez dalszego biegu.

Roman Giertych od razu powiadomił, że składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez podpisane pod dokumentem osoby udające sędziów Sądu Najwyższego.

Zapis konstytucji stanowi wyraźnie.

Ale PiS zrobił coś daleko, daleko gorszego.

Czuchnowski fajnie mu napisał oddaj zęby.

No i Waldemar Żurek komentując to uchylenie immunitetu napisał Młyny sprawiedliwości mielą powoli, ale mielą.

Tu to pismo, o którym na Twitterze poinformował mecenas Giertych, to odrzucenie czy tam, nie wiem, nienadanie biegu protestom wyborczym.

Roman Giertych wczoraj napisał, otrzymałem dzisiaj taki oto dokument z nieistniejącej Izby Sądu Najwyższego, podpisany przez osoby podające się za sędziów Sądu Najwyższego.

W związku z powyższym kieruję do prokuratora generalnego zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez podpisane pod dokumentem osoby udające sędziów Sądu Najwyższego.

Skutecznie zdobyli telewizję z rąk bandytów pisowskich.

Nikt, nawet ci parlamentarzyści pisowscy nie bardzo się bali, bo mówią, a prokurator się dla mnie zainteresuje, lepiej siedzieć cicho.

Jak PiS zdemolował konstytucję, państwo polskie, że obalił działanie konstytucji drogą ustaw sejmowych i Duda im podpisywał, za to powinien już siedzieć, nie?

A można było pogonić te wszystkie nielegalne pisowskie sądy, wyrzucić wszystkich prokuratorów, tych, których tam Ziobro trzymał i tak dalej, i tak dalej.

Na Twitterze napisałeś pod akurat kebabową akcją, a ja bym przeliczył głosy i pozamykał fałszerzy.

Na co ja zresztą odpisałem, żeby się zrobił porządek w tym bałaganie powiedzmy.

Ale oni tam z tego, co piszą media, to, że tam nieumyślnie to było.

A gdzie taki Patatajkowski, który też podpisywał tu z UMCS-u przy dupa z Morawieckiego, taki chłopczyk z mamusią, nie?

Na przykład Sebrna Pani napisała, a ja widzę i słyszę panikę w zachowaniu i wypowiedziach pisowców.

Żurek jest mistrzem siania paniki wśród pisowców.

Zobaczcie, bandziory z PiSu trzymali po 8 miesięcy tych swoich przeciwników po tyle.

Kolejny raz pisze, że Tusk to ustawka z kaczorem i jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy w Polsce.

No aż tak bym nie powiedział, że to jest ustawka, bo myślę, że wynik wyborów był zaskoczeniem nawet dla Tuska, że wiecie, oni się nie spodziewali wygranej, a PiS nie spodziewał się przegranej.

To miało być tak jak zwykle o włos miał wygrać PiS.

To jest kolejny dowód, że państwo PiS-owskie jest państwem terrorystycznym.