Mentionsy

Idź Pod Prąd NA ŻYWO
Idź Pod Prąd NA ŻYWO
07.07.2025 07:55

Zdrada Hołowni!? Gdzie jest Tusk? Kaczyński rządzi!? | IPP

Szymon Hołownia miał się spotkać z Jarosławem Kaczyńskim w nocy w domu Adama Bielana. Na spotkaniu miał być obecny Michał Kamiński z PSL, kiedyś dobry przyjaciel Bielana. Czy Hołownia zdradził? Po co spotyka się z Kaczyńskim? Dlaczego Tusk w tej sprawie siedzi cicho? Czy już skapitulował? Czy to Jarosław Kaczyński w dalszym ciągu rządzi polską polityką? #IPPTVNaŻywo #polityka #Hołownia #wybory2025 ---------------------------------------------------- 📧 Napisz: [email protected] 📞 Zadzwoń: 536 813 435 📌 Bądź na bieżąco: http://idzpodprad.pl 🧩 Wesprzyj: https://idzpodprad.pl/wsparcie ☕ Kup nam kawę: https://buycoffee.to/idzpodpradtv Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy: https://www.youtube.com/channel/UCUZ9x49ZuhZt1QVJafMy5rA/join

Szukaj w treści odcinka

Znaleziono 25 wyników dla "PiS"

Hołownia zresztą też się przyznaje, także do tych spotkań Onet też pisze, że to nie było jedno, tylko że po przegranych wyborach tam co najmniej dwa.

No oczywiście on tam jak tak sztandardowym jest tłumaczeniem, że on jest marszałkiem i się musi spotykać ze wszystkimi i właśnie między innymi dlatego się też z PiS-em spotyka.

Wpisz właściwe, może wszystko razem.

Połownia pisze na Facebooku tak...

Dłuższy taki wpis, fragment, ten wydaje nam się najważniejszy.

posłowie, którzy absolutnie szli, mówię o tych posłach Hołowni, przeciw PiSowi, no chcieli taką uchwałę, że żadnej koalicji z PiSem nie będzie, no to zamiast tej uchwały, no to, bo to by było uderzenie w Hołownię, no to sam Hołownia powiedział o takie tam bzdety.

Przed wyborami, tuż, myślę, że to był czwartek przed niedzielą wyborczą, to chyba redaktor, znaczy na pewno redaktor Piński, tylko nie wiem czy w czwartek, czy może w środę, ale tak obstawiam, można to sprawdzić, nie ma to wielkiego znaczenia, powiedział, że Michał Kamiński kombinuje z PiS-em i Konfederacją, żeby tu po przegranych wyborach Trzaskowskiego i tak dalej.

Rzeczywiście okazało się, że miał rację, że Michał Kamiński coś knuje z PiS-em, a co to zaraz będziemy próbować... No właśnie, o Kamińskim to może później, bo to jest jakby... Ale to myślę, że jest...

No to jak już to poruszyłeś, to możemy od razu to powiedzieć, bo to z kolei redaktor Stankiewicz na Onecie pisze, że to miało być tak, że PiS chciał do tego swojego pomysłu tak zwanego tego rządu technicznego skłonić najpierw PSL.

Po pierwsze, ukradziono nam wybory, mamy spiskowców nierozliczonych i rząd z tym nic nie robi.

Podobno, to już fakty, to wiecie, to jest bezdyskusyjne, ale podobno też PiS-owcy kupili, można powiedzieć, sposób na sfałszowanie wyborów, na przeprowadzenie tej kampanii, na wygranie tej kampanii od prawicy tej trumpistycznej czy trumpowskiej, tak powiedzmy.

No tak, bo to Donald Tusk już chyba parę dni temu, to było w piątek albo w sobotę, możemy zaraz zobaczyć, piątego, czyli w sobotę, napisał tak.

Nul, później wchodzi Bodnar i tu już jest pilnowanie, żeby PiS-owcom nic się nie stało.

To o tym i prokurator Wrzosek pisze na swoim Twitterze, pyta też dlaczego np.

tego spisku dwóch ratowników mamy zgodność Kaczora z Hołownią.

Pozwólcie, że już będę mówił Kaczora, bo to tak wygodniej, ale jak tam ktoś będzie protestował, no to piszcie szybko, no to zmienię tam na waszą gorącą prośbę na Kaczyńskiego, choć tak jest, mówię, wygodniej.

Ale, że Braun został nagrodzony, jest w spisku z Kaczyńskim i krzywdy tu kaka, łba nie urwie, nie?

No raczej to są ci od Bonkiewicza, czyli ci z PiSu.

I dzisiaj generał Koziej pisze, że to skandal na Twitterze.

Skandal to dziennikarze se mogą pisać.

W rzeczywistości ograli jak dziecko i to oni moim zdaniem odpalili tę informację, bo w tym momencie Hołownia jest bezużyteczny w polityce po stronie antypisowskiej, czyli gdzie ma tylko drogę Hołownia?

Ma tylko drogę na wschód, czyli do PiSu.

Ten został praktycznie już ukierunkowany, masz tylko miejsce w PiS-ie, masz tylko miejsce jako jakieś wykidajło Łukaczyńskiego.

Może zdał sobie sprawę, że to jest jego koniec i mu się tak... Zresztą też piszą i Grawa Bank tam coś próbuje.

Myślę, że posłowie, którzy są w Sejmie, oni mają jasność co do tego, że PiS to jest ruska partia, że to jest dyktatorska partia i że albo skończą jako kompletne takie świnie... Posłowi Hołowni, mówisz?