Mentionsy
GRACZE CZEKAJĄ NA POWRÓT NATHANA DRAKE'A? | GnM Plus #697
W najnowszym odcinku GnM Plus zaczynamy od tego, w co ostatnio graliśmy — na tapecie Alan Wake II, Super Meat Boy 3D, GTA V, Call of Duty: Modern Warfare oraz Rooftops & Alleys: The Parkour Game. Różnorodnie, szybko i konkretnie.W części newsowej:- Czy Naughty Dog naprawdę pracuje nad Uncharted 5?- State of Decay 3 w końcu zmierza do premiery- I poznajemy BLOK — projekt, który może Was zaskoczyćNa koniec — jak zawsze — sekcja komentarzy i Wasze opinie.Czasówka: – START [KLASK] – W co ostatnio graliśmy czyli Alan Wake II, Super Meat Boy 3D, GTA V, Call of Duty: Modern Warfare i Rooftops & Alleys: The Parkour Game17:30 – Naughty Dog pracuje na Uncharted 5? – State of Decay 3 w końcu wychodzi! – Poznajcie grę BLOK36:20 – SEKCJA KOMENTARZYPYTANIE ODCINKA: Uncharted, The Last of Us czy Intergalactic? Na grę której marki najbardziej czekacie?
Szukaj w treści odcinka
Sony, Naughty Dog, no i Gear, które tworzą, bo... Huknęło jak z armaty, można powiedzieć.
Czy Sony się zorientowało, że może głupio zrobiło kasując The Last of Us grę usługę?
Bo przypomnijmy, w sumie to jest taki już krótki dodatek, ale też jak mówimy o Naughty Dog, to warto wspomnieć, że pojawiły się informacje chyba w zeszłym tygodniu, czy jakoś tak, że właśnie to anulowane The Last of Us online było już prawie skończone, kiedy Sony je anulowało.
I wtedy anulacja miałaby sens, ale aż się dziwię, że Sony ma takie gry jak Concord, które wypuszcza mimo wszystko, żeby spróbować, no bo Anuj się uda, a takiej gry jak The Last of Us Online nie chcieli spróbować, że Anuj się uda?
Podobno jeden z deweloperów z Naughty Dog właśnie powiedział, że już mieli gotowy trailer, że mieli go opublikować w ciągu 24 godzin, ale dostali informację od Sony, że jednak anulujemy.
Wyobrażasz sobie, że jesteś deweloperem, już masz trailer ustawiony na YouTube, niepubliczny, a tu Sony dzwoni do ciebie, że słuchaj, weź to skasuj, bo całą grę też kasujemy.
No, więc nie wiadomo, co oni robią w Summoned Chartered, aczkolwiek jakoś tam mam przeczucia, że jednak Sony będzie chciało robić singlowe gry, żeby właśnie taki prestiż tych swoich ekskluzywów utrzymać i myślę, że to właśnie jest.
No, także możemy przejść do kolejnego tematu, który nie będzie już związany z Armatą, nie będzie związany z Sony, wręcz przeciwnie.
Później gniazdo USB-C poszło i wtedy stwierdziłem, że pora na Sony i po Sony wsiadłem na Poco.
Ostatnie odcinki
-
TOTALNY CHAOS W XBOKSIE | GnM Plus #706
17.06.2026 16:16
-
NOWY GOD OF WAR, SILENT HILL I OBCY | GnM Plus ...
10.06.2026 13:39
-
NA GERALTA POCZEKAMY JESZCZE ROK?! | GnM Plus #704
03.06.2026 15:27
-
TWÓRCY COD-a OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY, A DESTINY 2 U...
27.05.2026 08:40
-
FATALNE DECYZJE PLAYSTATION | GnM Plus #702
20.05.2026 16:56
-
SAROS NAS PODZIELIŁ | GnM Plus #701
06.05.2026 11:50
-
CIĄG DALSZY PRZYKRĘCANIA ŚRUBY PRZEZ PLAYSTATIO...
29.04.2026 13:25
-
DYNAMICZNE CENY W SKLEPIE SONY | GnM Plus #699
22.04.2026 10:54
-
XBOX WRACA PO ROZUM DO GŁOWY? | GnM Plus #698
15.04.2026 19:11
-
GRACZE CZEKAJĄ NA POWRÓT NATHANA DRAKE'A? | GnM...
08.04.2026 17:15