Mentionsy
ANTONELLI SHOW W CHINACH, TARAPATY MCLARENA I RED BULLA
STESTUJCIE HOLY! Z NASZYM KODEM 10% RABATU NA PIERWSZE I KAŻDE KOLEJNE ZAMÓWIENIE! http://pl.weareholy.com/BUDNIKIPOKRZYWINSKI
ROZPISKA PREDATOR GAMES TUTAJ: https://predatorgames.pl/pl/final
[autopromocja] Chcesz kupić naszą książkę? Nic prostszego! Wejdź na stronę https://f1.alt.pl i złóż zamówienie 🏁🏎️
Tutaj znajdziecie naszego Predatora! https://bit.ly/PHN16S
Patronite: https://patronite.pl/budnikipokrzywinski
NASZ SKLEP: https://parcfer.me/sklep
Sklep Diverse: https://dvrs.pl/bip-podcast
Stampy
- Start i agenda
- Tymek za Oceanem!
- GP Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej odwołane
- Predator Games
- Weekend w Chinach
- Myśli podsumowujące
Sociale kanału:
https://www.instagram.com/budnik_i_pokrzywinski
https://www.tiktok.com/@budnikipokrzywinski?_t=8YAJjXSyZSo&_r=1
ZAPRASZAMY NA https://www.parcfer.me
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/492308158199417
nasz Discord: https://discord.gg/parcferme
Sociale Budnika:
https://twitter.com/bartosz_budnik
https://www.instagram.com/bartekbudnik/
https://www.tiktok.com/@bartek_budnik
Sociale Pokrzywińskiego:
https://twitter.com/PokrzywinskiF1
https://www.instagram.com/bartosz.pokrzywinski/
nasz mail:
Rozdziały (2)
FERNANDO
Macie do 950 złotych przeróżnych bonusów. Na dole macie linki, tam wszystko znajdziecie. Oferta oczywiście szersza niż tylko sama Formuła 1.
Nasz partner podcastu, czyli właśnie Predator, czyli Acer, marka Acer, robią finały międzyszkolnego turnieju e-sportowego, największego turnieju e-sportowego.
Sponsorzy odcinka (2)
FERNANDO
"Macie do 950 złotych przeróżnych bonusów. Na dole macie linki, tam wszystko znajdziecie. Oferta oczywiście szersza niż tylko sama Formuła 1."
"Nasz partner podcastu, czyli właśnie Predator, czyli Acer, marka Acer, robią finały międzyszkolnego turnieju e-sportowego, największego turnieju e-sportowego."
Szukaj w treści odcinka
Jeżeli ta tendencja wzrostowa by się utrzymała i ona cały czas szłaby w takim kierunku, w jakim szła przez ostatnie lata, to oni z tym silnikiem Mercedesa, jeżeli by go zrozumieli, mieliby absolutnie świetną pozycję startową do tego, żeby doskakiwać do tej czwórki czołowej.
Jeżeli Max Verstappen sobie pójdzie, no to oni będą potrzebowali jakiegoś doświadczonego kierowcy, tylko jeżeli Max Verstappen pójdzie, to znaczy, że w Mercedesie albo nie będzie go Kona, albo Antonellego.
Audi jest wolniejsze mniej więcej o sekundę od Mercedesa i Ferrari.
Oni będą musieli pojechać do tego Mercedesa na hamownię, a Mercedes obiecuje, że tej hamowni nie zestroi tak, żeby... Ale zobacz, jak wolno się ten silnik kręci.
To jest silnik Mercedesa, ale my w niego nie umiemy, tak jak Mercedes.
Albo Mercedes nie chce, żebyśmy my umieli w ten silnik.
Więc to nie jest Mercedes i Ferrari jest lepsze.
Nie no, to jest dobre, no tylko McLaren ma taki problem, że w tym momencie po prostu nie są w stanie doskoczyć do Mercedesa i do Ferrari w tempie wyścigowym.
Jeżeli nic się nie stanie ani z jednym, ani drugim kierowcą Mercedesa lub Ferrari...
Jak dużo Mercedes chowa przed swoimi klientami?
Natomiast nadal... To, co lepiej wyjdzie na tokarce, zostaje w Mercedesie, to, co gorzej, jedzie do McLarena.
Natomiast, jeżeli chodzi o software, to już jest zupełnie inna para kaloszy, bo Mercedes ten software cały czas rozwija.
Słuchaj, prawda jest taka, że Mercedes ten software na pewno bardzo rozwija.
Bo to jest silnik Mercedesa, który Mercedes skonstruował, na którym Mercedes pracuje od lat już, możemy tak powiedzieć.
No dobra, więc musisz brać pod uwagę to, że na razie, dopóki Mercedes nie będzie pewny swojej przewagi,
Więc biorąc pod uwagę to wszystko, no to tylko Mercedes jest w sytuacji, gdzie jeden z jego rywali do tytułów ma jego silnik.
A w tym roku Max Verstappen, mam fajnego Mercedesa, będę jechał na Nordschleife i teraz w ogóle jest kolejna runda już wkrótce.
Teraz jest ten silnik Mercedesa, jest światełko w tunelu i jak to światełko się pojawiło, to Pierre Gasly do niego biegnie.
Dobra, to patrzymy teraz na Alpine, na Pierre'a Gasly'ego i patrzymy na konkurencję z silnikami Mercedesa na przykład, nie?
Nie no, Piergastia jest absolutnie w środku stawki z Mercedes, z ludzisznikami z Mercedes, jest najlepszym kierowcą.
Tak, ale spodziewałem się tego wtedy, że Mercedesy na końcu będą wyraźnie wolniejsze, no bo krzywa, wiesz...
Chociaż Berman był na oku Ferrari od dawna, natomiast chyba nie tak jak Antonelli wokół Mercedesa.
I tłucze tego Mercedesa.
Bierze tego Mercedesa i go tam wiesz.
W Mercedesie... A Russell wyprzedzał na prostych.
Ostatnie odcinki
-
LEWIS HAMILTON POWRÓCIŁ! DRAMAT ANTONELLEGO, RU...
16.06.2026 09:16
-
KIMI DOMINUJE W MONAKO, LECLERC I RUSSELL ZAATA...
09.06.2026 09:12
-
GUCCI SPONSOREM ALPINE. 4F NA PROGU F1? BEN SUL...
01.06.2026 08:23
-
REKORDOWY ANTONELLI, ZAŁAMANY RUSSELL, ODRODZON...
26.05.2026 11:51
-
AWARIA VERSTAPPENA, SAINZ JEŹDZI PO MADRINGU, Z...
18.05.2026 09:05
-
SILNIKOWE ZMIANY W 2027, ADUO PO KANADZIE, TYME...
13.05.2026 09:33
-
HATTRICK ANTONELLEGO, ODRODZENIE MCLARENA, WIEL...
06.05.2026 12:44
-
ZMIANY W REGULAMINIE, POWRÓTTURCJI.TO, DOMENICA...
28.04.2026 09:20
-
CASUS TORU POZNAŃ, DORIANE PIN W BOLIDZIE F1, H...
20.04.2026 08:53
-
GOODBYE, GP, GOODBYE! NOWE WYŚCIGI W F2. KOMPRO...
13.04.2026 10:05