Mentionsy
#428 – Pogadajmy o Amazonie
Transkrypcja:
Transkrypcję tego odcinka znajdziesz tutaj.
Kolejny odcinek, w którym bierzemy na tapet technologiczne spółki z grona „Magnificent Seven” – tym razem przyszła pora na Amazon. Z czym Wam się kojarzy? Posłuchajcie, czym faktycznie się tym zajmuje. #BoCzemuNie ?
POBIERZ ODCINEK
Partnerzy technologiczni:> iDream – Apple Premium Reseller, Apple Premium Service Provider
> Pancernik – Akcesoria do telefonów i nie tylko
Partner odcinka:> Finax – robo-doradca inwestycyjny, dzięki któremu swoją pasję do technologii możesz także ulokować w OIPE, dbając o swoją europejską emeryturę.(współpraca płatna)
Odbierz zniżkę na – finax.tech/boczemunie.
Przedstawione treści nie stanowią porady inwestycyjnej. Ryzyko podjętych przez siebie działań w zakresie inwestowania bierzecie na siebie. Pamiętajcie – inwestowanie jest proste, ale nie jest łatwe i wiąże się z ryzykiem.
X | Facebook | Instagram | [email protected]
> Prowadzący: Krzysztof Kołacz
Mam prośbę: Oceń ten podcast w Apple Podcasts oraz na Spotify i YouTube.
Zostaw tyle gwiazdek, ile uznasz. Twoja opinia ma znaczenie!
Zainteresowany współpracą? Pogadajmy.
> Liczby znajdziesz na boczemunie.pl/partner/
Słuchaj, gdzie chcesz:YouTube | Apple Podcasts | Spotify | Overcast FM i przez RSS
Dobrego odbioru! Bo czemu nie?
Rozdziały: () PARTNER () INTRO () Wstępniak () Amazon od A do Z () 2026Rozdziały (6)
partnerem tego odcinka jest Finax, robodoradca inwestycyjny
Sponsorzy odcinka (1)
"partnerem tego odcinka jest Finax, robodoradca inwestycyjny"
Szukaj w treści odcinka
Jasne, oni mają konkurencję i ona im sporo tego rynku już podgryzła, ale co do zasady w świadomości konsumenta takiego, wiesz, Smitha czy Kowalskiego, rzeczywiście jest tak, że e-book to Kindle, tak?
wytłumaczyć fenomen w ogóle tego produktu Kowalskiemu, bo po prostu jest to kojarzone.
Ale co do zasady, taki Smith czy Kowalski z ulicy to o tym, że jest coś takiego jak Amazon Web Services raczej nie wie, nie?
To, jakie firmy korzystają z AWS, to jest... Wydaje mi się, że taki właśnie Smith bądź Kowalski, o których wcześniej wspomniałeś, dowiadują się o AWS-ie, jak coś się dzieje, tak jak chyba w zeszłym roku na jesień.
Ostatnie odcinki
-
#453 – Pogadajmy o spółce Microsoft
22.06.2026 04:30
-
#452 – Powrót kubków oraz iPhone Air po 10 mies...
19.06.2026 04:30
-
#451 – WWDC 2026 – o czym nie powiedziano?
12.06.2026 04:30
-
#450 – Pogadajmy o spółce Tesla
05.06.2026 04:30
-
#449 – Apple w biznesie optycznym
29.05.2026 04:30
-
#448 – Pogadajmy o spółce Meta
22.05.2026 04:30
-
#447 – Czasy Neo i krakowscy zwycięzcy Apple Sw...
15.05.2026 04:30
-
#446 – Nowy CEO Apple, Studio Display XDR, AirP...
08.05.2026 04:30
-
#445 – Pogadajmy o spółce Alphabet Inc. (Google)
01.05.2026 04:30
-
#444 – Immersyjna kreatywność: czy potrzebujemy...
24.04.2026 04:30