Mentionsy
Katarzyna Michalak i Magda Świerczyńska-Dolot „Nie słyszę…” Radio Lublin
W czasie narodowej kwarantanny dwie reportażystki Polskiego Radia: Katarzyna Michalak z Lublina i Magda Świerczyńska – Dolot z Gdańska zbierały opowieści o zmianach w naszym otoczeniu dźwiękowym. Nadsyłane przez Słuchaczy refleksje systematycznie umieszczały na blogu. W ten sposób zgromadziły ponad dwadzieścia osobistych historii, które są dźwiękowym zapisem czasu izolacji. Reportaż, którego dziś posłuchamy, jest podsumowaniem lubelsko-gdańskiego projektu zatytułowanego „Nie słyszę…”.
Audycję zrealizował Piotr Król.
Muzyka Artur Giordano.
Autorki w sposób szczególny pragną podziękować wszystkim, którzy nadesłali im swoje refleksje na temat dźwiękowego wymiaru czasu izolacji. Opowieści w pełnej wersji – ze zdjęciami fotografików Artura Makowskiego i Klaudii Olender – mogą Państwo odnaleźć na blogu: niesłyszę.pl
Szukaj w treści odcinka
Ostatnie odcinki
-
Monika Malec "Tajemnica szwedzkiego stołu"
22.06.2026 19:20
-
Magda Grydniewska „Mieczysław Mołdawa” | Report...
21.06.2026 09:17
-
Małgorzata Tymicka "Trudne cuda"
16.06.2026 14:57
-
Monika Malec "Świat Gedeona"
15.06.2026 19:28
-
Magda Grydniewska „Kościół w Maciejowie”
14.06.2026 14:10
-
Monika Malec "Tu jestem w tych światach"
08.06.2026 19:30
-
Mariusz Kamiński "Marynarz Dzidek"
07.06.2026 08:50
-
Katarzyna Michalak "Zobaczyć wszystko, dojść ws...
03.06.2026 20:34
-
Monika Malec "Wyłudzenie na bank"
01.06.2026 19:30
-
Mariusz Kamiński "Burzliwe losy Kajetana Koźmiana"
31.05.2026 09:05