Mentionsy
Inwestowanie od tyłu
Cła Trumpa przynoszą efekt. Giełdy krwawią. Posoka rozlewa się po inwestorach i ciułaczach. Z Nowojorskiej giełdy Wyparowało biliony dolarów, alarmuje Internet. Ja jako guru ekonomiczne, trochę samozwańczy, trochę takie sobie wyjaśniam, że to lekka, a nawet ciężka przesada z tym parowaniem bulionów, bilionów. Takich pieniędzy nie ma na świecie. Zmieniły się tylko liczby w komputerze. Jakiś koleś miał 13 tysięcy zer za jedynką, teraz ma tylko dziesięć. Gdyby, zakładając teoretycznie zamknięto by giełdy i każdy chciał wziąć pieniądze za to co ma, to by nie wziął, bo takich pieniędzy na świecie nie ma. Mógłby sobie najwyżej na jednej katce wydrukować kwotę z komputera. W rezultacie zamieszania. Dolar nie jest już bezpieczną walutą. W zasadzie nie ma już bezpiecznej waluty. Zatem jak mają inwestować zwykli ludzie. Do inwestowania trzeba podejść od tyłu. Czyli od drugiej strony...
Szukaj w treści odcinka
Ostatnie odcinki
-
Sekret Pytona
25.06.2026 08:00
-
Siedzimy cicho
24.06.2026 08:00
-
Centrum Zagadnienia
23.06.2026 08:00
-
Badajmy się
22.06.2026 08:00
-
Pierwszeństwo w kolejce
19.06.2026 08:00
-
Przerwa na picie
18.06.2026 08:00
-
Konstytucja dla polityków
17.06.2026 08:00
-
Podpisy Mai Chwalińskiej
10.06.2026 08:00
-
Jaja na mundialu
09.06.2026 08:00
-
Lody z paskiem!
08.06.2026 08:00