Mentionsy
Dlaczego większość graczy traci na Forexie?
Ile może kosztować lekcja inwestowania na Foreksie? Z raportu Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że nawet osiem tysięcy złotych. Tyle średnio stracili gracze na transakcjach na giełdzie walutowej. „Z analizy wynika, że większość aktywnych klientów (73%) traci na transakcjach na tego typu instrumentach” - podała KNF.
Dlaczego zatem wciąż przybywa inwestorów na tak ryzykownym rynku? Czym się kierować, grając na Foreksie? Kiedy się wycofać? O inwestowaniu na Foreksie rozmawiają Rafał Hirsch i Jarosław Kuźniar.
Audycja nie ma charakteru doradczego. Autorzy przypominają: inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem.
Uwielbiasz podcasty? Słuchać, tworzyć, produkować, wszystko naraz? Zapisz się na newsletter Voice House o świecie podcastingu ► https://bit.ly/newsletterVoiceHouse
Masz pomysł na rozmowę? Napisz ► [email protected]
Szukaj w treści odcinka
Ostatnie odcinki
-
Koniec CPN-u. Co stanie się z cenami paliw?
23.06.2026 22:01
-
Rynek Private debt. Dlaczego grozi mu kryzys?
16.06.2026 22:01
-
SpaceX na giełdzie. Największe IPO w historii.
09.06.2026 22:01
-
Rumunia w recesji. Co dalej?
02.06.2026 22:01
-
Polska liderem deficytu w UE. To problem?
26.05.2026 22:01
-
Koniec obniżek. Iran psuje twój kredyt.
19.05.2026 22:01
-
22 lata w Unii. Czy to się Polsce opłaciło?
12.05.2026 22:01
-
Węgry - najbiedniejszy kraj w Unii Europejskiej...
05.05.2026 22:01
-
Podatkowa kara dla gigantów technologicznych?
28.04.2026 22:01
-
Kryzys paliwowy w Europie. Ratować czy zostawić?
21.04.2026 22:01