Mentionsy
Ekonomicznie
28.05.2024 22:00
Czy rachunki za prąd mogą być niższe?
Od lipca zapłacimy więcej za prąd. Opłaty dystrybucyjne wzrosną o 40 proc. Łączny poziom opłaty za energię miesięcznie ma jednak wzrosnąć o ok. 30 zł - zapewniają rządzący. Dotyczy to gospodarstw domowych, w których roczne zużycie prądu nie przekracza 2 MWh. Co wpływa na wzrost cen prądu? Czy musi być tak drogo? Co zrobić, by było taniej? Rozmawiają o tym twórcy videocastu Ekonomicznie: Rafał Hirsch i Jarosław Kuźniar.
Szukaj w treści odcinka
Wpisz frazę, aby wyszukać treść w transkrypcji tego odcinka
Ostatnie odcinki
-
Koniec CPN-u. Co stanie się z cenami paliw?
23.06.2026 22:01
-
Rynek Private debt. Dlaczego grozi mu kryzys?
16.06.2026 22:01
-
SpaceX na giełdzie. Największe IPO w historii.
09.06.2026 22:01
-
Rumunia w recesji. Co dalej?
02.06.2026 22:01
-
Polska liderem deficytu w UE. To problem?
26.05.2026 22:01
-
Koniec obniżek. Iran psuje twój kredyt.
19.05.2026 22:01
-
22 lata w Unii. Czy to się Polsce opłaciło?
12.05.2026 22:01
-
Węgry - najbiedniejszy kraj w Unii Europejskiej...
05.05.2026 22:01
-
Podatkowa kara dla gigantów technologicznych?
28.04.2026 22:01
-
Kryzys paliwowy w Europie. Ratować czy zostawić?
21.04.2026 22:01